Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alacsony lennék?

Alacsony lennék?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és 160 cm lány

ahogy én hallottam lányoknál (nőknél) 160cm átlagos csak sajnos minden lány az osztalyomban 170és plusz... sokan szoktak 'cikizni' mert nagyon alacsony vagyok pedig ők a magasak, van valami tippetek erre vagy viseljem el?



2014. aug. 29. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az égimeszelők nehezebben találnak majd partnert.
2014. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont ilyen magas vagyok, nálunk a legtöbben alacsonyabbak :D szóval biztos nem veled van a baj... Ne foglalkozz azzal ha cikiznek, semmi okuk rá, mintha a barna szeműek csúfolnák a kék szeműeket.
2014. aug. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy alacsony és amúgy is még növésben vagy! A pasik meg szeretik az alacsony lányokat is.
2014. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen vagyok 163 cm, te még biztos nőni fogsz ;)
2014. aug. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy alacsony, ne foglalkozz velük, még egész sokat nőhetsz :)
2014. aug. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

163-165 cm a női átlagmagasság Mo-on. Még 5 évig nőhetsz kb.

Nyugi, aki meg ezért cikiz, azzal ne is foglalkozz.

2014. aug. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 laura2.1 válasza:
Ha emiatt cikiznek csak fizikailag nőttek meg, szellemileg nem igazán. Ne törődj velük. Figyelj az egészséges étrendre a megfelelő mozgásra és még rengeteg esélyed lesz (meg amúgyis van) a növésre!;)
2019. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!