Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Karakteres szép arc, kifejezet...

R.Lilla98 kérdése:

Karakteres szép arc, kifejezetten vékony alak, noiesseg, és imádom ha középpontban vagyok vagy ha fotoznak. De egy a baj.167 cm vagyok és azt mondták egy ugynokesegen h tökéletes modell lennék ha még nőnék 8 centit. Lehetek így is nmodell?

Figyelt kérdés
Nagyon akarom és ha valaki keres modellt vagy tud nem fizetős ügynökséget vagy csak képeket akar de nincs modellje ....

2013. okt. 31. 11:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 15 éves vagyok, nem vállalok ízléstelen képeket, nem akárkivel
2013. okt. 31. 12:08
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Sajna ez a helyzet, minden modell legalább 170cm, minél magasabb annál jobb. 15 évesen talán még fogsz nőni de nem lehet tudni.

Ki mondta, hogy jó modell lennél egyébként? Úgy értem, hogy ügynökség? Ha igen, melyik?

2013. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy facebookon talált de írj privát uzit és mindent megbeszelunk ;)
2013. okt. 31. 12:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az Icon, a Valentine Models, a Visage vagy az Attractive mondta, hogy jó modell lennél, akkor az valószínűleg úgy is van. Ha viszont egy másik ügynökség tanácsolta, hogy modellkedj, akkor így ismeretlenül is 150 százalékra megmondom neked, hogy csak le akarnak húzni.
2013. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha egy ügynökség elküldött, nem kellesz nekik, akkor ott nem a magasságoddal van csak baj, legfeljebb megbántani nem akartak mert még fiatal vagy és kb minden kiscsajnak ez az álma ennyi idősen. Majd kinövik.

Vannak alacsonyabb szupermodellek is, vannak fotómodellek, arcmodellek, mindenféle modellek, gyerekmodellnek sem kell nagy magasság, de te mégsem kellettél... szóval valószínűleg alapból nem vagy alkalmas modellnek.

2013. okt. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott mert máshol már felvettek az alacsonyabbak közé ;)
2013. nov. 1. 08:30
 7/7 anonim ***** válasza:
mi a neve az ügynökségnek?
2013. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!