Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régebben is tele volt az...

Régebben is tele volt az ország drogos fiatalokkal, mint manapság?

Figyelt kérdés
Miért élvezik egyesek hogy szinte az életükkel játszanak, hogy ilyen dolgokat használnak? Mert sokszor volt már hogy belehaltak.
2014. aug. 30. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Régebben is voltak, csak nem volt ekklora médiavisszhangja.

Én úgy vagyok vele, hogy aki annyira hülye, hogy ilyeneket használ, az meg is érdemli, hogy belepusztuljon.

2014. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sőt!

Régen még könnyebb volt, mert nem nézték helikopterrel a kukorica föld közepét, hogy ott mi virágzik...

2014. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg régebben is tele volt az ország velük, csak a média elterjedése híján nem volt nagy dobra verve.

Ez olyan, mint amikor fel vannak háborodva (jó, nekem sem tetszik), hogy 14-15 éves gyerekek már szexelnek, de nagymamám mesélte, hogy ez az ő idejükben is ment, idézem "nem maguktól mozogtak azok a szénaboglyák".


De igazából az ő dolguk, mit csinálnak a testükkel. Ha belehalnak, belehalnak, maguknak köszönhetik.

2014. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, csak régen több volt a szipus, mert az volt olcsó, ahhoz volt egyszerű hozzájutni. Ma már fillérekért be lehet szerezni ütősebb szereket is, főleg, hogy annyira kiterjedt a kapcsolathálózatuk is.
2014. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a 80' évek elején voltam tinédzser, fiatal. Hogy voltak akkor drogosok?

Igen, voltak. De a munkásosztály vagy középosztálybeliek gyerekei közül a legtöbben inkább a technokol ragasztót használták szipúzásra, már aki volt olyan ostoba, hogy szipúzzon. A gazdag osztálybeliek engedhették meg maguknak a nívósabb drogokat mint LSD, kokain vagy heroin. Heroinról én igazából csak filmekben hallottam.

Én lakótelepen nőttem fel, mint sokan, és anno annak idején a baráti társaságból ha volt is aki szipúzott, talán 2-3 ember, és ha kitudódott az idővel ki lett közösítve.. Mi akkor teljesen más dolgokkal foglaltuk el magunkat. (de el kell ismerni a 15-16 éves kori szex nem volt meglepő dolog.)

2014. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, akkor is drogoztak. Sőt, akkor még biztonságosabb is volt. Nem volt tele az utca kémiából általános iskolában 4.5-ös átlaggal végzett gyökerek kotyvalékával. Ha ekit vettél, MDMA-t kaptál, ha speedet, akkor amfetamint, nem rovarírtót, hashajtót, meg ki tudja milyen szarokat. Arról nem is beszélve, hogy ma már könnyebb valami fos szintetikus "fűvet" szerezni, mint normális, termesztett mariskát.

A bio, a zene, a kati, a kristály, meg a többi szar konkrétan lerántotta a drogokat a higító+sósav szipuzás szintjére. Vagy meghalsz, vagy nem.


Régebben max. akkor álltál a farok rossz végén, ha nagyon elvetemült voltál, és herkára tetted a mancsod, vagy túladagoltál valamit. Manapság felszívsz egy csík fsztudjamit, vagy eltolsz egy acetonos-spanglit, aztán köpheted a vért.


Gondolom azzal se mondok újdonságot, ha azt mondom, régebben is piáltak, szexeltek a tinédzserek.

Egyik se új találmány a fiatalok körében.

2014. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 viktorvarga ***** válasza:
49%
nemcsak drogos fiatalok vannak,a 30-40 évesek is ugyanannyian drogoznak.régen meg azért nem drogoztak mert nem volt.
2014. aug. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ma egy kicsit erősebb a kilátástalanság. Nincs cél, amit szívesen elérne egy fiatal. Erről sok minden tehet, de egyszerűbb menekülni egy élvezet-hajszolásba, és jolózni.
2014. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló válasza tökéletesen megfelel a valóságnak. Kb 10 évvel ezelőtt rendes kábítószert lehetett kapni, nem mindennel összekotyvasztott szart. Ha megvolt a saját dílered akivel jóba vagy, akkor nagyon jó cucchoz lehetett jutni. Ma már ez nem nagyon igaz. Techno party-k tömkelegébe jártam ki is próbáltam egy két dolgot, de a mai kínálattal most eszembe se jutna. Akkor még úgy voltak a "gyártók" hogy legyen jó az anyag és a vásárló vissza jár. Nem is tudom,hogy ma miért csinálják ezt...
2014. aug. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a réteg, akik ilyen szerekkel élnek, azoknak nincs pénzük másra. A díler meg úgy van vele, hogy ha belehal, akkor úgysem tud panaszkodni, hogy rossz az anyag.
2014. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!