Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A füves, drogos fiatalok az...

A füves, drogos fiatalok az iskolába is el szoktak úgy menni, hogy előtte füveztek?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet rajtuk észrevenni?
2014. aug. 2. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Persze, előfordulhat, sőt, aki napi szinten használja, az általában iskolába és munkába is beállva megy.

Véreres szemek, nevetőgörcs, ilyesmik.

2014. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Egyszer nálunk az egyik kis füves gyerek végighányta a folyosót :D
2014. aug. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
vagy épp kába, álmos (korán kell ám kelni hogy suli előtt szívni tudj!)
2014. aug. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
93%
Hát,vicces nálunk a csávó napszemüvegben ült le órára is. KISSÉ volt feltűnő:DDDD
2014. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
81%
Nagyon ritka nálunk, hogy befüvezve megyünk suliba. Rajtam a saját szüleim sem veszik észre soha, mivel kordában tudom tartani a cselekedeteimet nagyon nagy adaggal is, a szemeim pedig nem lesznek vörösek és ilyesmi. Nem mindenkin lehet észrevenni, abból eshet le, hogy lócitromhoz hasonlító szaga van és nagyon nevet, de én tisztán is képes vagyok egy furcs a szón 10-15 percet nevetni, így ez sem bizonyíték. Itt, az egyik középiskola igazgatónője szólt a rendőröknek, hogy mikor és hol szoktak a diákjaik füvezni, a rendőrség csak annyit mondott, hogy nekik nincs idejük ilyen dolgokra, sokkal komolyabb ügyeik vannak :D Nektek szomorú, nekem nem, engem csak akkor zavarna mondjuk pedagógusként, ha behányna, vagy zavarná az órát.
2014. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Napszeműveg, vörös szemek, "úszni voltam", szemcsepp zsebben.
2014. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Simán.

Vörös szemek, nevetés minden hülyeségen, lomhaság

2014. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Sohase füveztem, de a hajnali gépezéstől mindig fáradt és lomha vagyok és vörösek a szemeim. Aztán németórán mi is minden szón röhögünk.

Egyáltalán nem jelenti azt hogy füvezik valaki.

2014. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

utolsó: Igaz, hogy nem füveztél innen megmondom.

Látszik az emberen, hogy más, hidd el.

2014. aug. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én ültem már órára napszemüvegben.De nem a vörös szem miatt hanem mert zavartak a fények..


Rivotril.

2014. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!