Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Taylor Swiftről?

Mit gondoltok Taylor Swiftről?

Figyelt kérdés
jól csinálja amit csinál? bejön nektek? meg úgy amúgy
2014. aug. 31. 17:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát annyira nem szeretem, meg külsőre se annyira szép, szerintem. Viszont a hangja nagyon fülbemászó és imádom a számait. :D
2014. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Ez az az elöl deszka hátul léc tyúk?
2014. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
2. Minden bizonnyal a te barátnőd hozzá képest egy modell, ugye? Ha van egyáltalán. :D
2014. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
#3 Attól még lehet véleményt mondani róla, és igaz amit írt... Az nem számít kinek milyen a barátnője, hisz mindenkinek van szeme, és attól mert híres ez a Swift attól még nem gyönyőrű, bár nem is rossz...
2014. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Elég rusnya, és úgy látszik a melleit is rendszeresen otthon hagyja:D
2014. aug. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ki?
2014. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mennyire tipikus, a sok frusztrált nyomi rögtön a külsejét veszi elő, pedig énekesnő. Ez is mutatja, hogy csak azt várják egész nap, hogy nőket fikázzanak. Nem baj srácok, míg ti itt fanyalogtok ő jobbnál jobb kanokkal dug és milliókat keres. :>

.....

Én amúgy ki nem állhatom a zenéjét és hangját sem.


18/F

2014. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lollye ***** válasza:

Nem nehéz úgy jó dalokat írni, hogy pasikat használunk fel alapnak :3


https://www.youtube.com/watch?v=JnaZW5Hf9_0

ez a paródia kb mindent elmod sztem helyettem is...ha valaki picit is tud angolul

2014. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szőke pitsa
2014. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem egy Megan Fox, az biztos. Csúnya arca van, olyan mint egy menyét, nagyon kevés haj áll jól neki. Egyenes, frufru-s hajjal viszont egész tűrhető.

Testileg soványka, elég magas is.

Hangilag gyenge, könnyen felejthető, ahogy zeneileg is. Tipikus kis popcsirke, semmi egyedi.

Személyiségileg nem tudok nyilatkozni, mert annyira már nem érdekel a csaj, hogy ennek utána is nézzek.



Összességében 10/4

2014. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!