Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok arról a fiúról aki Tom Taylor ruhákat hord?

Figyelt kérdés
Pl.: biztos gazdag, van stílusa, csóró, jól néz ki... És tegyük fel még jóképű is.

2013. aug. 10. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
elmentél nyár végi leárazásra?
2013. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs mennyibe kerül egy olyan ruha, sőt ha nekem tetszik valaki nem a ruháját nézem.

Ha véletlen meglátom mégis milyen márkájú igen biztos mondom magamban ez nem csóró, de ez nem izgat.

A párom még kínai cuccban is fel tud izgatni, ahhoz nem kell márkás ruhájának lennie.

Egy ilyen pasi nagyon sok nőt megkaphat, miért pont én kellenék neki?

Az is tuti hogy megcsalna.

2013. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szabó Tamás? nem egy nagy márka, egyébként Tom Tailor, talán középkategória, Nem hiszem, hogy ennyire leköti a lányok figyelmét, hogy mi van a pólódra írva, ami alatta van, az már inkább, még akkor is jobban megnéznek, ha éppen nem díszeleg egy logó a mellkasodon, ha sportos vagy

f

2013. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meglátnék valakit Tom Taylorban feszíteni, nagyon kiröhögném, mert hamisítvány gagyiban akar menőzni(Tom Tailor a becsületes neve). Egyébként egy közepes márka, nem tűnsz tőle gazdagnak. Egy jó középmárka. Nekem is van pár pólóm, de szerencsére ez a leggyengébb márka rajtam :D bocs, tudom, hogy ez unszimpi, de tényleg így van :(
2013. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!