Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Páva, Swag, Yolo, mind...

A Páva, Swag, Yolo, mind ugyan aszt jelenti?

Figyelt kérdés
Én nem látok különbözést hajban és stb.. kb ugyan olyan akkor miért más a nevük?
2014. szept. 4. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

a swag-nek tudom a tényleges jelentését

secretly we are gay...de igen a többi szót is a hátsó kapu döngetői használják

2014. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
KERESŐ! Keress!
2014. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hello. A páva, az örök élet szimboluma, csak az emberek kicsit máshogy érzik. A SWAG-nek elég sok jelentése van, köztük, Sex With A bit of Nigga, és Secretly We Are G*y, azaz titokba b**zik vagyunk. A YOLO azaz You only Live Once magyarul, egyszer élünk és mindent kiprobálunk. Remélem egy kicsit tudtam segiteni.



Man *a,**u

2014. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Ezeket a szavakat a mai fiatalok szokták használni.

A yolo azt jelenti hogy : you only live once. A másik kettő meg kb ugyanazt jelenti.

2014. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Páwa: metroszexuális, szennycsatornákon nevelkedett fiatalok, jellemzőik a rikító, mélyen dekoltált öltözék, hosszú, zselézett haj és magasan hordott orr. előfordulási helyeik: plázák, parkok, szórakozóhelyek (iskolában, illetve munkahelyen csak elvétve találhatóak)

Swag: egy amerikából elterjedt stílusirányzat, habár eredetileg köze sem volt a páwákhoz, de ma már szinte egybeforrt a kettő, az eredeti swaggerek kárára. sokan nem tudják, de a valódi jelentése Secretly we are gay, azaz titokban melegek vagyunk. Belegondolva, ez nem is meglepő

Yolo: You only live once, azaz: csak egyszer élsz. ezt a swaggerek illetve páwák eléggé tudatlanul használják, főleg amióta kijött egy ilyen nevü popalbum is. a mai használata alapján kb. annyit tesz, hogy egyszer élsz, legyél akkora barom amekkora csak tudsz.

örülök hogy segíthettem

2014. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Trottyos gatya hol marad? :D
2014. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem #5 adta az egyik legjobb választ.

A Swag onnan ered, hogy van egy Jack Swagger nevű pankrátor, és ő hordta először ezt a hajat.

[link]

2014. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg képes voltál leírni, hogy "aszt" ?
2014. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Swag( melléknév ): kiejtése: "szveg". 2013 talán egyik jelszava volt itthon a swag. Több mindent jelenthet, de legtöbbet melléknévként használják. Definiálni nagyon nehéz, kísérletet mégis teszünk rá. A swag egy halmaz, melynek elemei: menő, laza, gizda, divatos, vagány, fasza, szép, cool, trúúú. Az szveg margójára pedig csak annyit, Amerikában a '60-as évek környékén egy tucat homoszexuális hívta magát így Secretly We Are Gay.
2014. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!