Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idén hány pont kellett, hogy...

Idén hány pont kellett, hogy valaki a Debreceni Egyetem bölcsészettudományi karának germanisztika (német) szakára bejusson?

Figyelt kérdés

A felvi.hu 380at ír, viszont több helyen is 284-et láttam.

Tudja valaki, hogy miért?



2014. szept. 4. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, de ez engem is érdekelne, hogy a bölcsészkarra mennyi volt a felvételi pont.

azonbelül a tanárképzésre.

2014. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem, jelenleg a pótfelvételi pontjai vannak fent ott valóban magasabbak a pontok, hiába költségtérítéses a képzés.

Itt a hagyományos felvételi pontszám, itt 284.

[link]

2014. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ide jelentkeztem, felvettek. 404 pontot gyűjtöttem a pontgyűjtés során. De ne örüljetek ennyire az alacsony ponthatárnak, mert első évben szórják az embereket. Nem lehetetlen, de azért ne jelentkezzetek, mert "ide felvesznek". Ha nem vagy motivált, és alapvetően nem rajongsz a németért, lemorzsolódsz. :(
2014. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!