Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol? LENT

Mit gondoltok errol? LENT

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok es mindig is szerettem a horror filmeket, meg a krimiket, akciofilmeket. nem surun ijedek meg, sot legtobbszor hidegverrel vegignezem es estenkent sincsen remalmom, nem felek meg semmi. mindig is kivancsi voltam, hogy milyen erzes lehet embert olni. NEM lennek kepes megtenni, meg elitelem az egeszet, de a kivancsisag az megvan. nem kerek olyan kommentekez hogy elmebeteg vagyok, meg pszichopata, mert nem lennek kepes ilyet tenni, meg csak egy alattal sem nem hogy emberrel.

2014. szept. 7. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyen vagy. Én is ilyen vagyok. Szerintem egy kicsit azért elmebetegek vagyunk :D Párom sokszor megkérdezi, amikor nézem a Gyilkos elméket, hogy miért nézek ilyen beteg sorozatokat.

Összesen két filmen f.stam össze magam: Démonok között-ön (Jujjj, este néztem és nem vagyok ijedős, de az összes villanyt felkapcsoltam, úgy féltem.) és a Tükrök-ön (így is kerülöm a tükrökkel a kontaktot, ha egy mód van rá, de miután megnéztem ezt a filmet ._____.)

2014. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
azért csak jobbat tennél a környezeteddel ha felkeresnél egy szakembert...
2014. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elsonek hogy en meg a Demonok kozottot is mozdulatlanul neztem vegig, na jo nem mert elmentem furodni, es teljesen egyedul neztem es semmi hatassal nem volt ram


masodiknak meg hogy senki nem halt meg meg miattam, de azert kosz

2014. szept. 7. 14:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Húúú, akkor le a kalappal, én attól teljesen kivoltam :D Nem azért, rohadt jóra sikeredett a film, annyira valóságos, biztos azért féltem tőle annyira.

De a legtöbb horror-thriller inkább untat, mint megijeszt, annyi bennük a klisé. Most volt valamelyik nap a Végső állomás 5. része, voltak benne véres, beles jelenetek, de olyan facepalm-re sikeredett az egész film, tudod, amitől csak a fejedet fogod, hogy "jézusom, ez komolyan egy film?".

A krimiket imádom, könyvekben, filmekben meg sorozatokban is! *-*

Halál nyugodt személyiség vagy, ez van, nem rossz ez.

2014. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát köszönöm, de szerintem valamilyen szinten rossz...
2014. szept. 7. 14:48
 6/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok :D szerintem semmi baj nincs veled.
2014. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez teljesen normális. Ilyenkor kellene előjönni az agressziónak (az evolúció során ez a túlélést segíti, vagyis segítené), de a társadalmi normák ezt nem engedik.
2014. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jo oke koszonom az agresszio az jelen van az eletemben az rendszeresen elojon:DD csak neha mar olyan furanak tunik ez az egesz
2014. szept. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!