Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresztenyek, ti mit gondoltok...

Keresztenyek, ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak, hogy akkor tertek meg, mikor meghalt a gyermekuk. Ezt sose ertettem, mert ha engem valami eltudna teriteni Isten szeretetetol, az ez. Ti mit gondoltok, miert eppen egy ilyen tragediaban fordulnak az emberek Istenhez? Ti mit cselekednetek ebben a helyzetben? Eltudjatok kepzelni, hogyha ez veletek tortenne, elfordulnatok Istentol, vagy csak en vagyok rossz kereszteny, hogy azt gondolom, elfordulnek?
2013. nov. 30. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Komolyan érdekel a téma? (Kistestvért veszítettem, el mivel 15 év volt köztünk, olyan volt, mintha 2. anya lettem volna). Én megéltem és nem fordultam el Istentől csak egy rövidebb időre, aztán megváltozott valami és azóta élő hitem van. Hogy rossz keresztény vagy-e? Nem az én dolgom megítélni. Annak ellenére sem veszítettem el a hitem, hogy tavaly egy nagyobb betegségem volt.
2013. nov. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hit reményt ad nekik arra, hogy a gyerek nem semmisült meg, hanem a lelke tovább él, és egyszer majd ő is találkozhat vele a mennyekben.
2013. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!