Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek ha van valami olyan...

Nektek ha van valami olyan gondotok amivel nem tudtok kihez fordulni mert nincs párotok akkor kihez fordultok?

Figyelt kérdés

Barát sincs olyan jellegű akivel ezt meg tudnád osztani.

Ilyenkor mit lehet tenni ? Várni, hogy elmúljon ? Arra lennék kíváncsi, hogy mások ilyenkor mit csinálnak.

---------------

Azért írtam ebbe a kategóriába a kérdést, mert a probléma ami fent áll ehhez a témához kapcsolódik leginkább.

(nem egészségügyi probléma)

---------------

Természetesen én a szüleimnek se tudom elmondani.



2014. szept. 7. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mondtam el senkinek.
2014. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Van egy csodálatos lány, aki a lelkitársam. Egyelőre csak neten. Vele osztok meg mindent az életemmel kapcsolatosan. Keress egy ilyet.


Írd meg nekem, mi a gondod privátban. Dumálhatunk.

2014. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Sokkal rosszabb, amikor van párod, és neki sem tudod elmondani.

Nem szoktam elmondani senkinek, minden alkalommal visszaütött, már nincs kedvem kísérletezgetni - egyébként simán meg lehet szokni, az elején nagyon szar, de 4-5 év, aztán teljesen természetes lesz.

2014. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Itt a gyakorin beszélem meg egy csaj ismerőssel,mindig megnyugtat ha neki elmondhatom.
2014. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Leülök és elgondolkodom azon, hogy mit kellene tennem. Ha feszült vagyok, próbálom levezetni valamin(lehetőség szerint ne a legtörékenyebb tárgyat vágd a falhoz, biciklizz, ússz stb.). Előbb-utóbb nem fog annyira nyomasztón hatni rád. Ha van blogod akár posztolhatsz is róla, de véletlenül sem a valódi nevüket szövöd a posztodba. Mostanában itt szoktam pár emberrel megvitatni, ha valami gondom van. Nem ismernek, én sem őket, segítünk egymásnak. Sokkal jobb, mint az ismerősök ítélkezéseit, hegyi beszédét hallgatni...

Eddig hogy oldottad meg, ha hasonló helyzetbe kerültél?

2014. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Álltalában én is itt szoktam megbeszélni.
2014. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát eddig meg tudtam oldani mert volt egy lány akivel közel álltunk egymáshoz de párkapcsolat lett belőle és szakítottunk, így most nincs senki se.
2014. szept. 7. 22:45
 8/14 Költőnő? ***** válasza:
Netes ismeretség esetleg barátság?
2014. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Netes ismeretségből sokk lesz nekem lassan, így hébe-hóba kiderül egy két emberről, hogy nem az az ember akinek kiadta magát.
2014. szept. 7. 22:51
 10/14 anonim válasza:
Én is itt beszélem meg van egy bizalmas barátnőm neki mindent elmondhatok ami bánt és ő is nekem.
2014. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!