Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok! Ha néztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Ha néztek egy ismeretlen fiút az utcán és ez a fiú is rátok néz, miért fordultok el?

Figyelt kérdés

Ez a fiú helyes,jó küllemü,jó stílusú.Elég sokszor vagyok ilyen szituban.Néznek,ránézek elfordul.Elfordulok,késõbb visszanézek megint néz.Ez a nézés nem a "fúj hogy néz ki",hanem a "tetszik" nézésetek.

21F


2013. jún. 21. 19:03
 1/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Félénkek vagyunk.
2013. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Félénkség...

én pl elég szégyenlős vagyok, szemezni nem is merek.

2013. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zavarba hoz,amugyis visszahuzodó vagyok
2013. jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
azért mert azt várjuk ha bejövünk kezdemènyezz te.Mivel nem akarunk beégnu meg elutasìtàst kapni és te se kezdemènyezel elkönyveljük hogy neked se jövünk be annyira..biztos azt bàmultad ami gàz rajtunk stb.női logika
2013. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
vagy látszik rajtad, hogy egy öntelt majom vagy és jobb nem kezdeni veled
2013. jún. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 LeftBehind ***** válasza:
4.Szóval inkább nyeljük le mi a békát?
2013. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

igen,de ha már nézünk az akkor már nem lesz durva visszautasítàs.Amùgy meg legyetek màr férfiak:-)

2013. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Félénkség, legalább is nálam. Zavarba jövök, ha a másik visszanéz, főleg mert nem tudom eldönteni,hogy most azért néz, mert nézem vagy, mert tetszem neki. Legtöbbször az elsőt feltételezem és elveszem a pillantásomat :D


23/N

2013. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LeftBehind ***** válasza:
7.Csak arra nem gondoltok,hogy nekünk is két esélyes,hogy vajon miért néz a csaj.
2013. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ohh,egyelek meg titeket..:)


#7 Ha olyan lanyt latok,aki tetszik es ismerkednek vele szivesen,ahoz oda mek.:)


#9 En ugy vagyok vele,hogy ha el is utasit nem foglalkozok vele.Igy azon se kattogok,hogy vajon azert nez,mert tetszem neki vagy mert nem,csak bamul,stb..Oda mek hozza es leszolitom.Veszteni nem vesztek vele semmit.

2013. jún. 22. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!