Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ember és állatok közötti...

Boldi910 kérdése:

Ember és állatok közötti kommunikáció?

Figyelt kérdés
Az irodalom tanárom fel adott nekem egy feladatot ,hogy irjak az emberek és az állatok közötti kommunikációról ,de viszont nem írhatok az internetről ,hanem fejből kellene ,de én nem tudok ugy ,olvasgattam utánna interneten de nem találtam olyat amit irhattam volna.. Valakinek nincsen valami ötlete??

#állat #ember #kommunikáció #közötti #ember és állatok közötti kommunikáció
2014. szept. 11. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ilyen feladathoz a kutyákat a legmegfelelőbb megcélozni. Például, hogy a kutyák a hanglejtés alapján értik meg a parancsokat, és jegyzik meg a nevüket, illetve ott vannak még az állatok feltételes reflexei, aminek érdemes utánanézni, főleg Pavlov kísérletének. Aztán még a beszélő papagájok lehetnek érdekesek, aminek utánanézhetsz, vagy például a kutyaidomításnak, vagy klikkernek. Bár a klikkerres kutyaidomítás megint csak egy feltételes reflex.
2014. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az állatok a legjobban a szeretetet érzékelik. Ha ez mag van, onnantól kezdve jöhetnek azok a dolgok, amiket az első írt.
2014. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!