Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy gond az,...

Tényleg olyan nagy gond az, ha egy lánynak rövid a haja (nem NAGYON rövid, de egyáltalán nem hosszú)? Néha hord bő pulóvereket, de egyébként a ruhák nem férfiruhák.

Figyelt kérdés

Igen, ez én lennék. :)

Öt éves korom óta rövid a hajam, nem is tudom, milyen volt hosszúnak. Eddig bele sem gondoltam, hogy valaki(k) ezért kiutálhatnak, előző iskolámban nem volt semmi gond, rengeteg barátom volt. De most egy ilyen "elitebb" iskolába kerültem költözés miatt, ahova tipikus "menők" járnak, és én lettem a főcélpont.

Igen, bevallom, néha felveszek egy olyan pólót/pulóvert, ami nem feltétlenül teljesen simul a testemre, de egyébként női ruhákat hordok. Sminket őszintén szólva nem használok, mert 15 évesen annyira nem látom óriási értelmét - majd ha picit nagyobb leszek.

Ellenben a lány osztálytársaimmal, akik legtöbb esetben fiatalabbak nálam, de tizennyolcnak néznek ki, isznak és cigiznek (óriási tisztelet annak a négy-öt kivételnek).

Én se nem cigizem, se nem iszom.

Folyton engem cikiznek, férfi parfümöket ajánlgatnak (mert ugyebár nőit használok) és még sorolhatnám.


Velem lenne a gond?



2014. szept. 11. 17:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

nem

te vagy a normális egyedül abban a bandában

maradj is az, és szard le a véleményüket, nem a te társaságod

2014. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem veled van a gond, bárcsak több ilyen ember lenne. És egyáltalán nembaj ha valaki úgy néz ki ahogy szeretne. Sz*r ez a generáció ennyi.
2014. szept. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veled semmi gond, hanem a környezeted nagyon ledegradált.Manapság sok ilyen fiatal van, de az, hogy ők képezik a többséget, még nem teszi őket a helyes értékrend képviselőivé.

Röviden a selejt kinézett téged, mert nem vagy olyan, mint ők.De ezzel ne törődj, addig örülj, amíg nem vagy olyan mint ők.Hat kiló smink mögül könnyű a másikat piszkálni.

2014. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
az öltözködésed a te dolgod, és am sok olyan srác van akinek a rövid haj jön be..
2014. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
Akik téged piszkálnak, azokat a típusú lányokat ugyan teljesen lenézem, de a rövid hajat nem találom vonzónak egyáltalán.
2014. szept. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Hát, legalább egy kicsit megnyugodtam.


Utolsó: igen, tudom, hogy szinte az összes férfi és fiú rosszul van tőle, ha egy lánynak/nőnek rövid a haja. Csak eddig ezzel nem igazán törődtem, mert eddig nem igazán gondolkodtam azon, hogy szeretnék egy barátot, fiatalnak tartottam magam.

Most kezd zavarni. Ezért gondolkodom is benne, hogy megnövesztem, csak hát ez az egész változás amit most csinálok egyáltalán nem azért van, mert én ezt akarom és így érzem jól magam, hanem mert nagyon be szeretnék illeszkedni.

És azért ez így mégsem jó...

2014. szept. 11. 18:39
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
nagyon rosszul érzed. nagyon sok srácnak bejön a rövid haj, pl a vállig érő :) Hidd el :) 18/F
2014. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hát, nekem annál sajnos rövidebb a hajam, de köszönöm, 7-es, ha megnövesztem egyébként sem akarom sokkal hosszabbra a vállig érőnél :)
2014. szept. 11. 18:49
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Nálam gond lenne a rövid haj, nem tetszik, de ezért nem cikiznélek, semmi olyan nincs benne. Éretlen hülyegyerekek cikiznek csak emiatt. Érdekes egy elit iskola, ahol a többség iszik és cigizik. Furcsa, hogy manapság mi menő és mi nem.
2014. szept. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az "elitebb" alatt azt értem, hogy a "nagyobb emberek" gyereki járnak oda, mert eleve fizetős az iskola. Egy csöppet félre lett nevelve majdem az összes.
2014. szept. 11. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!