Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiegyensúlyozott élet titka?

Kiegyensúlyozott élet titka?

Figyelt kérdés

Van valami oldal ami széles körben ír az életről, egléh mélyen vagyok most, nincsenek barátaim, nem tudom már magam sem hogy mi lenne a jó, mert egyszerűen nem tudok már semminek sem örülni, úgy érzem mintha az emberek elnyomnának, nem érdekel senkit sem hogy mivan velem...ha próbálkozok is valamivel nem érdekel senkit, tanultam más nyelvet, sok minden iránt érdeklődtem, de egyedül nem megy, kezdek belefáradni...

Nem tudom már hogyan kell ismerkedeni, barátkozni, közeledni az emberek felé, hogy miért ilyenek azt sem tudom, ha jó vagyok, ha rossz akkor sem érdeklem őket.

Volt 1/2 barátom a munkahelyemen, de mikor levoltam égve és nem akartam velük menni szétnézni a piacra vagy bárhová (mert pénz nélkül nem akartam menni, vagy szar volt a kedvem épp hasonlóan voltam mint most) akkor utánna már nem is érdekeltem őket :/

Emberekkel nem jövök ki valami jó, nem sok mindenkivel nem értek egyet, sok mindenben (zenei ízlés, stb) és nem találok hozzá hasonlókat, nem nagyon tudok már jókat beszélgetni senkivel, mert már inkább megsem szólalok, mert ha még mesélek is valamit az én kis saját világomról, hogy hová mennék, mire vágyok, mit szeretnék elérni stb...az úgysem érdekli őket (legalábbis úgy vettem észre), mert meghallgatni meghallgatják, de aztán témátváltanak, vagy mint mondtam nem nagyon érdekli őket, s így kinek van már kedve akármihez, az emberek olyan szemetek lettek a szememben, hogy már tényleg mindenkiben csak azt látom, hogy magának való és csak az ő saját érdekeit nézi, hogy kicsit sem érdekli az embereket a másik élte, a hogyléte...

Mostmár hogy nem dolgozom, itthon ülök és nincs kivel még ki sem menni az utcára, vagy valahova, be vagyok zárkózva egésznap, este nem tudok aludni ezek az érzések és gondoloatok miatt, napközben meg tiszta álmos és és fáratd vagyok, oly annyira hogy nem tudok odafigyelni, és nem is érdekel már semmi...

Szívesen olvasnék valami életről szóló akármit :)

Hogy mit és hogyan kell csinálni, mi mire jó, hogyan döntsünk helyesen, hogyan éljünk úgy hogy jó legyen, Hogyan lehet ismerkedni, beszélgetni, barátkozni, élni. Mert én már nem tudom :/ sajnos belefáradtam, kéne egy kis leklki támasz, vagy nem tudom, egyedül nem jó lenni.

Magamról annyit hogy: nem szeretek diszkóba járni, sosem voltam, nem is akarok, nem az én világom, nem az én társaságom, nem szeretem azt a zenét, stb.

23-éves leszek, és úgy érzem hogy ez így nem élet, nincs miért élni így...és hogyan áljak talpra nem tudom...legalább szereznék egy igazi társaságot, akik megértenek, és segítenének...

Na elnézést a hosszas önsajnálatért...nem tudom hogyan fejezzem ki magam...



2014. szept. 12. 10:47
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és elnézést a helyesírási hibákért: gyorsan gépeltem...
2014. szept. 12. 10:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok vele.És én sem tudom a megoldást:(
2014. szept. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23 évesen ilyen problémáid vannak? Keressd az élet apró örömeit (felszínesnek hangzik, de nem az). Mi az amit réégen szerettél csinálni? Kezdj neki!!!
2014. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, de sajnos nem nagyon lelem örömömet benne, ha senkit nem érdekel hogy élek e vagy sem, hogy mit csinálok és mit nem...

És emiatt nem nagyon érdekel már semmi.

És igen 23 évesen ilyen problémáim vannak, mert elég szar gyermek korom volt, és nincs még kivel megbeszélni vagy elmondani mi nyomaszt, és mi bánt, mert senkit nem érdekel...

2014. szept. 12. 11:21
 5/8 anonim válasza:
Nehéz a helyzet, leírásod alapján nem illesz a jövő rabszolgái/csürhéje és butított meggondolatlan érzéketlen idiótái közé akiket csak a pénz meg saját maguk motivál, meg a tvböl tanult meg élni, de nem kell félned sokan vannak így mint te, hogy ezt elitélik.Nagyrészük mondjuk akik elitélték is 'már beilleszkedett' önmagàt elrejti rákényszeríti magát és pl. iszik mert más is, buliznak ,vihog, tapos el másokat mert ez a trendi.De kis mértékben ezzel a belső elnyomással munkahelyeket is teremtenek, később is kellenek emberek a pszihiátriára...:-)! Ön pedig túl hamar felnőtt , tud normálisan gondolkozni tehát ön ebben a vilàgban nem normális.
2014. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a boldog élet titka az, hogy az ember legyen elégedett azzal, amilye van.
2014. szept. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Le kell szarni mindent és élni az életed. Hatásos
2014. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést. Látom 2 éve már, hogy kiírtad. Sikerült kimászni innen?
2016. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!