Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt régen...

Csak szerintem volt régen jobb az élet? Mi a véleményetek a mai generációról?

Figyelt kérdés
2014. szept. 6. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem is. Bár a net most sokat segít, mert elég magányos vagyok, viszont azt gáznak tartom, hogy sokaknak azzal megy el a gyerekkoruk, hogy a gép előtt ülnek. Én amikor 13-14 voltam, sose ültem otthon, volt egy csomó élményem, amik még mos is erőt adnak és szívesen gondolok vissza rájuk. De abból hogy lehet erőt meríteni, ha valakinek csak abból áll az élete, hogy a gép előtt ül? Örülök, hogy nem most vagyok gyerek. Szörnyű. Meg az okos telefonokat is utálom, mert mindenki a telefonját bújja, mindenkinek ott van a kezében és nem figyelnek a külvilágra, csak arra a szrra.
2014. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Minden generációnak megvan a saját baromsága: hippik, rockerek, beat

Üdv: 15/f (nem páwa, nem emos)

2014. szept. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

régen csak egyszerűbb volt.

ma hatalmas a bürokrácia, és a technikai vívmányok sora, amik az életet ahelyett hogy könnyebbé tennék, néha még meg is nehezítik.

2014. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nekem tetszik ez a rohamosan fejlődő tudomány, nekem megfelel.
2014. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2%

Kinek mi a régen, pl 60-70ben nem volt még konditerem, szolárium, manapság meg tudom magam formálni, a bőrszínemen tudok változtatni, szerintem jobb a mai világba születni.

22F

2014. szept. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
37%
22 éves vagyok. Felnőtt képzésen veszek részt és elszomorít a diákok stílusa és beszédmódja, amit az iskolában hallok. Nem vagyok öreg, nem is magamat akarom fényezni, én sem voltam minta diák. De ahogy a mai fiatalok beszélgetnek, életük közepe a fű, a bulizás és a konditerem ( az utolsóval még baj sem lenne, ha ezt naturálisan végeznék, bogyók nélkül ). A lányok, mint a kis utcalányok. Egyszóval, borzalmas. Nem látom a tendenciát, hogy ezek egyszer dolgozni fognak!
2014. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"60-70ben nem volt még konditerem"

64-ben betonból öntöttem 2 "kereket, ráhuztam egy csőre, az volt a súlyzóm.

A szőnyegporolón lehetett húzódzkodást és másokat csinálni.

Volt egy 5 méteres gumikötelem, azt aztán igen sok variációban lehetett használ. Csak egy példa:talppal ráállsz, aztán karemelés. Olyan hosszúra fogtad, amilyen erőt akartál. Persze egyedül, többen csináltuk.

Folytassam? Igaz, nem lehetett semmilyen "étrendkiegészítőt" (kokszot) kapni......

2014. szept. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

"Kinek mi a régen, pl 60-70ben nem volt még konditerem, szolárium, manapság meg tudom magam formálni, a bőrszínemen tudok változtatni, szerintem jobb a mai világba születni.

22F"


Azt hiszem ha a gyerekem lennél, kizavarnálak a mezőre kapálni, oszt meglesz egyből a fizikai erősítés, meg a napbarnítás is.

2014. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát elég gáz, főleg mert naponta kell leírni az emberek véleményét a mai generációról. Ott nem sokkal feljebb van egy Keress! oda írd meg, hogy generáció és Keress!
2014. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

8-as

Miért ellenszenvesek neked ezek a dolgok?

2014. szept. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!