Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név az Emese?

Szerintetek szép név az Emese?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Nem, nem az. Sajnálom. Ez egy régi női név, talán magyar származású? pl. van a magyarok bevándorlásáról egy legenda, az a cime, hogy Emese álma. De ennyi. Mivel ilyen régi, mindig voltak, akik magyarkodásból ezt választották, de attól még nem szép. Majd viccelnek vele a többiek: "Emese, nem áll jól a szeme se", "Emese mostmár indul a buszod, .... látszik, hogy tudod, meg vagy bolondulva", "Köszönjük Emese, eddig tartott a mese"..., stb, stb. Ezt akarod a gyereknek?
2014. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Nekem kevésbé tetszik.
2014. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Vagy pozitiv vicc: "Engem nem érdekel ez a mese, csak az Emese sms-e..." Stb. Többet nem tudok, de talán elég is ennyi, amivel alátámasztom, miért nem a legjobb választás... Bocsi
2014. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyon nem.:(
2014. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%
Nem.
2014. szept. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Edesanyamat Emesenek hivjak, es soha eleteben nem viccelodott, gunyolodott vele senki a neve miatt.


(Az igazsaghoz hozzatartozik, hogy Erdelyben lakunk, ahol az embereknek nem az a fo elfoglaltsaguk, hogy hogyan rugjanak bele a masikba)

2014. szept. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
90%
Szerintem szép, ősi magyar eredetű név.
2014. szept. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
ősi, magyar eredetű, de nem szép.
2014. szept. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Nekem tetszik, szép magyar név, az pedig aki egy ilyen néven képes gúnyolódni szánalmas alja ember. Egyébként az egyik legszebb nő akit életemben láttam Emese volt.
2014. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Engem így hívnak. Régen utáltam, hogy ilyen ritka és "fura" (na meg ott a "Köszönjük, Emese" reklám), de mára eléggé megszerettem. :) Nagyon sokan mondják, hogy mennyire szép nevem van, bár nem mindig tudom eldönteni, hogy komolyan gondolják-e... Az első kommentelőnek szerintem nincs igaza, mert minden névre ki lehet találni valami gúnyolódást. Ennyi erővel ne nevezd a gyereked Annának, mert akkor Kannának fogják hívni, ne nevezd Mónikának, mert Mónika Show, satöbbi... mindenkit lehet gúnyolni, de ez nem azt jelenti, hogy feltétlenül fognak is...:)
2014. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!