Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adományokat hová lehet leadni?

Adományokat hová lehet leadni?

Figyelt kérdés

Legfőképp Miskolcon belül. Nagy takarítást szeretnék csinálni majd a szobámban és rengeteg fölösleges ruhám van, amik jó állapotban vannak! (20 éves lány vagyok, ehhez viszonyított ruhák!) Szerintem még játékokat is találok bőven amikre szintén nincs már szükségem!

Főként olyan alapítvány érdekelne, mely mondjuk Afrikába szállítaná a dolgokat, persze ha ilyen nincs akkor bármilyen más érdekel.

Előre is köszi a válaszokat!



2014. szept. 12. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Arrafelé nincsenek ruhagyűjtő konténerek?
2014. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Afrikába nem nagyon visznek innen adományokat. Legalább is én ilyen lehetőséggel még nem találkoztam. Bár szerintem érthető, nem sok afrikai alapítvány van az országban, a szállítás pedig elég költséges.


Mi régebben a Máltainak adtuk le az ilyen holmikat. Több helyen is megtalálhatóak a városban.

2014. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 viktorvarga ***** válasza:
56%
ha vmilyen szolgálatnak adod kiveszik belöle maguknak a jókat,és kb elsem jut sehová.afrikába amugysem kell ruha mert melegvan:)tedd ki a ház elé,fél óra mulva nemlessz ott semmi
2014. szept. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerencsére olyan faluban lakom, ahol a mobilt hagytuk a buszmegállóban délután és másnap délután is ott volt, úgyhogy az utolsó ajánlat kizárva! :)

Második köszönöm, felkeresem a máltait! :)

Első, van valami dobozka kint, nem rég rakták ki, de nem oda akart rakni, mert több játék is lenne! :)

2014. szept. 13. 19:48
 5/7 viktorvarga ***** válasza:
éppen a napokban figyeltem meg h a teszko előtt vannak ruha gyüjtők,belehet dobni és elviszik valakiknek...a cigányok rendszeresen belemásznak és kiszedegetik válogatás nélkül.szerintem eladják a piacon pár százasért.szal oda ne dobd be:)
2014. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a cigányokkal, de nekik nem adom, csak aki tényleg olyan. Kapnak ők bőven eleget az államtól!
2014. szept. 15. 00:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

keress a közeli nagyvárosban facebook-os csoportokat, ott le tudod csekkolni, hogy kinek adnád, mielőtt felajánlod.


Nálunk is van ilyen, pl. Felajánlások XY városban élők részére. Oda ki lehet írni, kinek mire lenne szüksége, illetve te mit tudnál adni. Így közvetlen az ember kezébe adod, és láthatod, hogy valóban kell-e

2014. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!