Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell tennem, ha táppénzre...

Mit kell tennem, ha táppénzre írtak, de dolgoztam tovább? Köteles vagyok leadni a táppénzes papírom?

Figyelt kérdés
A kérdés egy kicsit kuszának tűnhet, de a történet a következő: Cégem megszüntette munkaköröm, 2 héttel azelőtt, hogy betölteném az 5 éves munkaviszonyom. Mivel plusz havi végkielégítés jár 5 év után, ezért, hogy ne tudjanak elküldeni, táppénzre írattam magam, biztos ami biztos, mivel a cégük sose volt rugalmas. 3 nap elteltével a főnökömmel sikerült közös megegyezésre jutni, ezért a munkát tovább folytattam, annak ellenére, hogy táppénzen voltam. Jeleztem az orvos felé, hogy állítsuk le a táppénzt, de a 3 napot már nem lehet visszacsinálni. Mit kell tennem?

2014. márc. 15. 10:03
 1/1 anonim válasza:
én úgy tudom hogy nem szabad dolgozni! megütheted a bokád te is meg a cég is! sürgősen néz vagy kérdez utána mert adózásnál gáz lehet!ne hogy adó csalással vádoljanak vagy valami! de mondom én is csak hallomásból tudom ! jó lenne egy könyvelőt sztem meg kérdezni!
2014. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!