Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a pénzről? Mennyire játszik fontos szerepet az életetekben?

Figyelt kérdés

2014. szept. 14. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az alapvető dolgokra jó, ha van, nem vágyom menő dolgokra. Egy alapélet-színvonal megéléséhez fontos (amiben nincs cigi, pia, stb.), de annál több nem kell.
2014. szept. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom a pénzt,nálam ez lételeme az életemnek.

Enélkül és egészség nélkül semmi nincsen.Tehát csak ez a kettő legyen a többit megvesszük.

Pénz kell mindenre,hogy jól tudj élni,hogy megéld az életet,élményeket szerezz,hogy a külsőd olyan legyen amire a 10-esnők buknak,mert én őket szeretem így ez se két fillér,hogy ilyen nőt szedj fel.

Plusz ott a sport,ott is a kaja,a kiegészítől,ez is alsóhangon egy 100-as de inkább több.

Meg én szeretem ,,nagykanállal majszolni az életet",sok pénz kell hozzá,ha nem filléreskedni akarsz,hanem élni és dőzsölni.

Én szeretek dőzsölni,élni,jobbnál jobb ételeket,szebbnél szebb szexi nőket,az edzést,imádom a Ferrárit a Porschét,a nagy villákat,a luxus wellneszt és éttermeket.


Ezen vagyok,hogy ez mind meg legyen nekem.

2014. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!