Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni hogy...

Nem tudom elfelejteni hogy nemi erőszak érte a legjobb barátomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb lánybarátomat , aki szinte olyan mint a testvérem 8.ban megerőszakolta egy osztálytársa.

4 éve történt és egy igen mély lelki beszélgetés során árulta el. Azóta alig bírok enni , belebetegszem a bánatba és a gyűlöletbe hogy pont vele történt ilyen...

Gyűlölöm aki tette és akik anno fogdosták és bántották....az osztályában.

Ő akkor senkinek sem mondta el , nagyon félt . Mostanra megbékélt vele és nem ez határozza meg az életét....

Nem gyötri már emiatt semmi....

Próbáltam segíteni meg minden de nem tudtam. Nem akarta és végül végleg lezártuk a témát.


De a gyűlöletem nem hagyott alább... Nem tudom mitévő legyek. Olyan szoros kapocs köt hozzá hogy nem tudom megemészteni ezt és megérteni.

Nem tudom elfeejteni.

Mindig ez jár az agyamban , ráadásul láttam a gyerek képét és csakhamar a nevét is megtudtam.

De nem tudok mit kezdeni...annyira fáj mintha belülről égne szét a lelkem.

Elavultnak mondja az ügyet de én nem tudok ezzel sem mit kezdeni.

A srácot ha jól sejtem elítélni sem lehet mert 1.régi ügy 2.nincs bizonyíték 3.kiskorúság


De.....mitévő legyek ?

Kérlek segítsetek !

Olyan ez mint egy rémálom és nem tudok belőle kijutni :(



2014. szept. 15. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
verd meg.
2014. szept. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet elítélni?

Régi ügy - na és?

Nincs bizonyíték - ha a lány feljelenti, abból már lehet valami

Kiskorú - 14 felett büntethetô, sôt súlyosabb ügyeknél úgy tudom, 12.

De ha ô azt mondja, hagyd, akkor hagyd. Egy ügyhöz fel kellene elevenítenie emlékeit, amit nem szeretne. Próbálja elfelejteni szerintem, ezért ne sokat beszélj vele errôl, inkább más témákról beszéljetek.

2014. szept. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Èn is voltam megerôszakolva 11 èvesen, nem osztàlytàrs hanem egy meglett fèrfi. Èn is pont így pròbàltam felejteni, de azèrt örökre emlèkezni fogok, ès akkor, amikor valami rossz törtènik, a szemem elè jön. Egèsz erôszakolàs ahogy lezajlott. Ne beszèlj neki ròla, mert neki annàl nehezebb lesz
2014. szept. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, h már 4 éve volt, szal bizonyítani szinte lehetetlen.

A másik, h az ilyen majmok kb úgy fogják fel, h "jól van már, ő is akarta", szal a lelkiismeret miatt nem nagyon fog kibukni belőle.

Egyébként most módosítanak jogszabályt, pont ezért, mert egy TV-s egyénről kiderült, h míg tanított addig előszeretettel répázta a diákjait.

2014. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak erre megfelelő emberek akik tudják, hogy mit kell ezekkel tenni. Úgy is úgy szeretik az erőszakolókat...
2014. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

azért köszönöm a válaszokat :(

remélem az aki ilyet tesz óriási szenvedések közepette fog kimúlni

2014. szept. 15. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:

A börtönben az ilyenekkel ugyanezt teszik.

Ki kellene deríteni , hogy megjavult már vagy még most is ilyen. Meg kellene kérdezni,hogy emlékszik-e az esetre. Ha nincs benne megbánás akkor jól megdugni sőt videóra venni és lejátszani az ismerősei előtt vagy pénzt kicsikarni belőle videóért cserébe és azt a pénzt a barátnődnek adni. Ez bizony nagy elszántságot és nagy felkészülést igényel. Ha nem vagy biztos magadban ne kezdj bele és nem árt ha fizikailag jóval felette álsz.

2014. nov. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!