Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Kleo0:) kérdése:

Mi volt életed legnagyobb verekedése?

Figyelt kérdés

Ha igen hány éves voltál? Hogy történt és milyen indokkal?


ui: lányok véleménye különösebben érdekell



2014. szept. 10. 21:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%

olyan helyen dolgozom, ahol néha napi szinten van verekedés.

és nekünk kell lerendezni.

gondolhatod mennyire érdekelnek a verekedések, több száz utcai bunyóm volt ez miatt, egyre megy mindegyik, mindegyik más valamiben, de mégis hasonló, az ellenfelet, meg kell semmisíteni, és harcképtelenné tenni.

nálam már kicsit izgalmasabb ha kés vagy fejsze kerül elő, onnantól izgalmas a dolog.

de a pofonosztás, az szinte semmi.

2014. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%

amúgy elfelejtettem bemutatkozni.

béla vagyok, 45F, 197 cm, 147kg, kar 54cm.

2014. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%

16 évesen összevertem egy lányt.együtt voltunk intézetben, ott farkas törvények uralkodnak. 2 arcplasztikàja volt, a lépe leszakadt. 2 hónapig volt kórházban. én 1,8 letöltendöd kaptam amit egerben kellett letöltenem.(megbàntam már 1000 szer, nem eger miatt hanem mert egy teljesen piti dologbol ez lett. elborult azt agyam, minél jobban könyörgött annál jobban ütöttem. amikor kikerültem , visszajöttem pestre, persze pasik disco minden ilyesmi. az akkori passimmal összevesztünk a villamosmegàlloban, belevertem a fejét az üvegbe ami kitört, rendőrség mentők stb. nem tett feljelentést, de igy sem úsztam meg. 7 hónap felfüggesztett, plusz pénzbirsàg garàzdasàgért.

most 30 éves vagyok, nincsenek dühkitöréseim viszont eléggé hamar felhuzom magam, nem félek én ütni először.

(mielőtt valaki nekiàll rinyàlni, sosem akarok gyereket, engem is eldobtak maguktól akik csinálták.)

2014. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
80%
jó kérdés, azt hiszem lesz itt pár szaftos válasz is.
2014. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer kijöttem egy szórakozóhelyről és elkezdtem sétálni parkolóhely felé. Szembejött 4 csávó, kötözködni kezdtek. Gondoltam muszáj leütni az egyiket, de mégis ott van 3 és túlerő. A legnagyobb arcú megfogta a kabátomat. Hirtelen megütöttem és szaladni kezdtem. Az egyik csávó gyorsabb volt nálam utolért és ellökött. Ahogy elestem észrevettem egy ilyen vakolatdarabot vagy nem tudom. Elkezdett rugdosni, bal kézzel megfogtam lábát, rángatni kezdte, jobb kézzel pedig azzal a vakolatdarabbal rá a térdkalácsára. Épp, hogy eldőlt ide ért a másik 2 is, akik közül a gyorsabbik arcon akart térdelni. Ép horzsolta az államat, rákapaszkodtam a derekára és felhúztam magam. Ekkor a másik lendületből a hátamba rúgott, én meg kihasználva a lendületet az előttem levőt átlöktem egy vaskorláton. Visszanéztem, és azonnal csattant egy parasztlengő, hátratántorodtam. Ekkor már láttam, hogy kezd feltápászkodni akit az elején csaptam meg és akit térdkalácson ütöttem. Gondoltam azonnal el kell intézni, különben vége. Jött következő ütés, de csak a tarkómat találta, mert a közvetlen közelébe hajoltam. Itt leereszkedve 3 nagyot csaptam a tökébe aztán kirántottam a lábát, közbe ő a hátamat bírta csak eltalálni. Ekkor már pár méterre voltak korábbiak, úgyhogy elkezdtem ismét futni, az utolsó erőmmel. Nem követtek. Odaértem nagy nehezen autómhoz, visszafelé direkt arra mentem, és löktem mindannyiukon egyet a kocsival. Azóta 10km-röl elkerülöm azt a helyet.
2014. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
68%

2-en rám támadtak (sulitársak).Kötekedtek haverommal én meg megvédtem. Még aznap délután sétálok a buszmegállóba,(siettem a buszhoz, így egy rövidítésen mentem ahol nincs annyi ember) utánam szól valaki.Hátranéztem és láttam hogy az egyik srác aki kötekedett haverommal ő van ott mögöttem.Megpróbáltam elfutni, de épp szalagszakadás gyógyulása után voltam kb. 1 héttel. szóval sok esélyem nem volt, utol is értek.Az egyik hátulról lefogott a másik meg osztogatta a gyomrosokat.Mikor már kb. a 20. gyomros után jártam a srác elengedett, és itt követett el egy nagy baklövést.Még volt bennem annyi erő hogy elindultak, és amikor háttal voltak nekem, a lefogó srácot leütöttem hátulról.Sikerült jól eltalálnom ő elájult egy kis időre.A másik erre kést rántott és felém szúrt, aztán mondta hogy ha utána megyek leszúr.Hát nem is mentem utána, kaptam így is eleget.Közben a másik feltápászkodott, és bocsánatot kért, majd elszaladt. Mondjuk ez inkább verés volt mint verekedés..


Akkor 15/f ,most 16/f

2014. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
20 gyomros? Még is ki ütött, egy 8 éves kislány?
2014. szept. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
26%
Kb. 10 éves lehettem. Osztálytársam barátját bántottam, ez volt az indok, ebből lett verekedés egy másik osztálytársammal, aki végül egy marék hajam kitépte és megalázott
2014. szept. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
81%
#7:Hát nem az izmaikról voltak híresek a srácok, és én sem ma kezdtem az ipart.Mellesleg krav magázom, és ott néha olyan ütéseket kapok hogy a fülem kettéáll.Ahhoz képest ez a pár gyomros semmiség.
2014. szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
Làny vagyok, nem komolytalankodom el a dolgot, a tesòmmal verekedtem 5 évesen a legdurvàbban. Belevertem a fejét a falba többször. Késöbb nagyon megbàntam. Azèrt hihetetlen, hogy kiskorunkban milyeb kis g***ik tudunk lenni. Ma màr irtòzom minden fizikai eröszaktòl.
2014. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!