Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan dobjam fel magam?...

Hogyan dobjam fel magam? Magam alatt vagyok, egészségi és magánéleti problémák miatt. Rajta vagyok a megoldásukon, de nyilván nem megy egyik napról a másikra.

Figyelt kérdés

Nem tudok koncentrálni a munkámra, otthon sem találom a helyem, semmi sem köt le. Csak a hétvégét várom, hogy végre a barátaimmal lehessek és kikapcsolódhassak.

De nyilván nem lehet minden nap arra gondolni, hogy mikor lesz már hétvége. Mivel kössem le magam? Szokásos dolgok nem váltak be, mint pl. munka, olvasás, filmek, zene, házimunka.


2014. szept. 16. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit vagy egy szerelmetes madárkát magad mellé.
2014. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van hobbim, de most nem köt le semmi.

Szerelemem is van, de most munka miatt távol van, és ez is rossz, hogy nincs mellettem, amikor szükségem lenne rá.

2014. szept. 16. 12:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan hobbit ami leköt, olyan szerelmet aki közelebb van. Esetleg utazz el, ha megteheted.

Na meg gondolj arra, hogy ez egy átmeneti állapot, nem tart örökké.

2014. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!