Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Félre lehet tenni a magánéleti...

Félre lehet tenni a magánéleti problémákat a munkahelyre érve?

Figyelt kérdés
Nagyon boldogtalan vagyok, rossz a házasságom, minden téren rosszul alakulnak a dolgaim,de amikor a munkahelyemre érek,akkor fel a mosoly,ha kérdezik hogy vagyok, akkor minden oké,jól vagyok a válasz és egész nap boldognak látszom.De nem tudom meddig bírom ezt még,soha nem panaszkodom, de mindenki panaszát szépen, kedvesen végig hallgatom.Pici gyerekekkel dolgozom, ezért pláne kötelező a mosoly, de lassan lehet bekattanok,mert belül teljesen más van, mint ami kívülről látszik.
2014. jún. 26. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyebb lenne, ha valakivel azért rendszeresen megbeszélnéd a problémákat. Nincs olyan kolléganőd, akivel összebarátkozhatnál?
2014. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Nekem amúgy jó is volt, hogy van egy hely, ahol ezt a témát nem kell elővennem, nem kérdezgetnek sajnálkozva, nem vizslatnak, hogy mennyire vagyok magam alatt.

De persze valahol, valakivel jó ezt megbeszélni, de szerintem igyekezz ezt a munkahelyen kívül tartani.

2014. jún. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!