Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a halál?

Szerintetek milyen a halál?

Figyelt kérdés
Szerintem miután meghalunk, elsötétedik minden, nem történik semmi, olyan mintha aludnál, de mégis élnél abból a szem pontpól, hogy tudatosan sötét minden. De valakik azt gondolják, hogy a menyországba kerülünk és boldogak leszünk, valakik hasonló módon úgy h menyországba vagy a pokolba kerülünk.Ti hogy gondoljátok?

2014. szept. 16. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennél a szrnál csak jobb lehet.
2014. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"Minden vég, valami újnak a kezdete."
2014. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a lelked egy új testben születik újjá, de ugye az előző életedről nem tudsz semmit. Szerintem a halál olyan lehet, hogy inkább ne beszéljünk róla. Nagyon zavar ez a tudatlanság, ami a halált övezi.
2014. szept. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SIDLER22 ***** válasza:
Én a mennyországot meg a poklot valahogy nem tudtam értelmezni. Nem tudtam felfogni. Ezért megalkottam a saját elképzelésemet. Szerintem miután meghalunk egy álomvilágba csöppenünk. Ezt úgy értsétek mintha aludnátok és olyan dolgot álmodtok amibe a ti tudatos gondolkodással szabályoztok mindent. Szó szerint MINDENT a ti kis álomvilágotokon belül. Na én a halált így tudnám elképzelni hogy meghalunk és egy olyan világba csöppenünk amibe tudatosan tudjuk hogy meghaltunk de mégsem érdekel minket pl az hogy mennyire hiányzunk a szeretteinknek mert tudjuk hogy egyszer ők is ilyen jó helyen érezhetik magukat és ott szabadon azt csinálnak amit akarnak. Én erre már csak így tudok tekinteni. Sajnálom. Én ha egy ilyen világba csöppenek (pl alvás közben) akkor szinte egyáltalán nem érdekel hogy most mi történik a külvilágban. Az se érdekelne ha mondjuk 300 évet az ágyban töltenék fekve. Nekem csak az lenne a lényeg hogy azt csinálhassak amit akarok.
2014. szept. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó válaszokat! ilyeneket szeretnék látni! tényleg nagyon köszönöm!
2014. okt. 2. 06:41
 6/7 A kérdező kommentje:
engem is nagyon zavar a tudatlanság... Hátborzongató, hogy vajon meddig vagyok hallott, hány évig? Menni idő után éledek új testben..... Bosszantó
2014. okt. 31. 12:15
 7/7 világvége1 ***** válasza:
A jó szellemek a mennybe kerülnek, a gonoszok a pokolba.
2020. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!