Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Londonban mennyire keverednek...

Londonban mennyire keverednek a különböző nációk?

Figyelt kérdés
Pl:fehér -néger, angol-magyar. A magyarok kint kikkel szoktak lenni a magyarokon kívül?
2014. szept. 19. 22:30
 1/3 anonim válasza:
Itt mindenki keveredik mindenkivel. Eleve aki elég nyitott arra, hogy itt éljen, az nyitott más nemzetiségekre is, másképp nem megy, hiszen ez egy hatalmas olvasztótégely. Én például éppen ezért jöttem ide, mert nem bírom elviselni, ha egyesek többre tartják magukat másoknál külsőségek vagy származás alapján. A lehető legprimitívebb hozzáállás. Itt én nem tapasztaltam ilyesmit (persze idióták vannak mindenhol)...
2014. szept. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"mert nem bírom

elviselni, ha egyesek többre tartják

magukat másoknál külsőségek vagy

származás alapján."


Miért nem írod le, h cigány vagy?

Azt meg, h nem általak veled szóba megköszönheted a társaidnak.

2014. szept. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legszebb hogy a legtobb igazi angol puszta udvariassagbol nem mondja az ember kepebe a velemenyet a bevandorlokrol. Egymas kozott mar nem is annyira toleransak, sot..
2014. szept. 20. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!