Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon megbánthattam. Hogy...

Nagyon megbánthattam. Hogy engesztelhetném ki?

Figyelt kérdés

Ma mindkettőnknek elég mozgalmas napja volt.Nálunk nagytakarítás,náluk pakolászás.Írta is,hogy mennie kell,mert anyukája hívja.Elég nehéz hete is volt,mindennap korán kelt,s holnap is mennie kell költöztetni papáját,a rokonukhoz,mert nincs jól.S mikor visszajött megjegyeztem menjen más.S nagyon kiakadt rám,meg a papájáról beszélek,s ő sem jó kedvéből megy hanem mert szükségvan rá.s ezzel nagyon megbántottam ezzel a beszólásommal.

S most el kellett mennie,s hogy majd hív,sgondolkodjak máskor mit mondok.Bocsántot kértem tőle de még nem olvasta el;[

hívjam?vagy varjam meg míg jelentkezik?


2014. szept. 20. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy kicsit, hogy megnyugodjon. Egyen pár falatot, kipihenje magát.
2014. szept. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig mindent megbeszélünk.Lehet tényleg dolga van,én meg nekiestem.Igazából azert irtam menjen más,mert egész nap talpalt de ez teljesen más dolog.Papája múltkor még kórházban volt.nemakartam ezt. beszólást;[
2014. szept. 20. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogadjunk te vagy a csaj. Azok ilyen önzők.
2014. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne ess már nekem teis légyszíves.!Nem szoktam önző lenni.Igen,elhintettem ezt a beszólást,de rögtön meg is bántam.Mindenki hibázik,s nem úgy gondoltam.
2014. szept. 20. 15:39
 5/7 A kérdező kommentje:
s nemsokara hiv csak dolgavolt
2014. szept. 20. 15:42
 6/7 Csak Betti válasza:
Szerintem meg kellene értened,h dolga van. Te is kereshetnél vlmi elfogöaltságot magadnak. Ha fontos neked,ak keresed,eés iőszinten bocsanatot kersz
2014. szept. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megbeszéltem vele ;]
2014. szept. 20. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!