Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hálával tartozom valakinek,...

Hálával tartozom valakinek, aki kisegített a bajból, de később testi szolgáltatásokat kért érte?

Figyelt kérdés

Egy elég összetett problémát oldott meg az illető, amit nem írnék le, mert túl sok előzményt kell ismerni hozzá, de mondhatjuk, hogy jó mély gödörből szedett ki. Később megemlítette, hogy nem kötelez semmire, de lefeküdhetnék vele a szívességekért cserébe és ha jó volt, akkor járhatnánk. Az a fura, hogy ha kulturáltan közeledett volna, akkor én biztosan belementem volna egy kapcsolatba.

Most egy jó ideje ezen kattogok, mert nem tudom hova tenni a történteket.


2014. szept. 27. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Szívességért nem kérünk cserébe semmit.
2014. szept. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
felejtsd el, ezek után nem tartozol neki semmivel. undorító az ilyen!
2014. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kvittek vagytok. Pont.
2014. szept. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túl buta volt egy értelmes nyitáshoz, és azt hitte, így könnyebben bele mész.. Szerintem sem lett volna szabad ilyet kérnie, ez gáz, de szerintem csak nem tudta, hogy kell közelednie egy nőhöz... Vannak ilyenek, akik jólelkűek, rendesek, aranyosak, és már rég lenne barátnőjük, ha értenének a nőkhöz :D Vagy az emberekhez.
2014. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja az nagy okfejtésben el is felejtettem neked válaszolni: Véleményem szerint, ha szimpatikus neked a srác, csak ez bizonytalanított el, akkor ülj le vele, és beszéld meg, hogy szerinted ez nem volt szép ajánlat, de szívesen járnál vele, és lesz szex, amikor lesz, ne erőltesse.
2014. szept. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!