Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tumblr-ozok! Errol velemeny?

Tumblr-ozok! Errol velemeny?

Figyelt kérdés
Na szoval a helyzet az, hogy kb. 1 honapja kezdtem es konkretan fuggo lettem, imadom. Na es akkor olvasom mindenhol hogy milyen gaz, hogy mostanaban mar divatbol csinaljak ezt is meg minden es az igazsag az, hogy en is azert csinaltam mert hogy baratnom mindig mondta hogy ilyen jo meg olyan jo es kivancsi voltam hogy milyen. De kozben rajottem hogy nekem is nagyon sokat segit, eleg zuros csaladi hatterem van es neha felmerul bennem a kerdes: most akkor en is ilyen divatmajom vagyok?? Kaphatnek oszinte velemenyeket?!? Pls!

2014. szept. 27. 18:25
 1/10 anonim válasza:
ha tetszik és segít ne érdekeljen. nekem is van, én is pont leszarom mások véleményét.
2014. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon szeretem, a divatmajomság szerintem az amikor például csak az számít,h hányan nézik az oldalad és az oldalak népszerűsége szerint böngészel.
2014. szept. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor koszonom :)
2014. szept. 27. 18:33
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2-essel, ha te úgymond "érzéssel" tumblizol, akkor nem vagy divatmajom. :DD Mondjuk én ezt kicsit hülyeségnek tartom, mert aki divatból csinálja, hadd csinálja, legfeljebb elpazarolja az idejét... mi, "igazi tumblisok" meg kiélvezzük. :DD Üdv: Egy évek óta tumlifüggő lány :D
2014. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom Egy evek ota tumblifuggo lany :D feldobtad a napomat :D csak ugye az h en is azert csinaltam mert hallottam rola sokat, egyebkent eszembe se jutott volna :/ ezert kerdeztem
2014. szept. 28. 08:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenki valahonnan megismeri... én is pár oszt. társamtól hallottam, hogy ez milyen jó, de nem azért használom, hogy hú de menő legyek a sok követőmmel, hanem mert szeretem, megnyugtat, kikapcsol. :)) (előző voltam:D)
2014. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mond meg a címed, bekövetlek. :D
2014. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :3 cukik vagytok :$ rendben akkor tobbet nem is filozok ilyeneken :D
2014. szept. 28. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Most mondjuk hogy a facebook is "divat oldal", mert hogy "aki nincs fent facebookon, az nem létezik"?? Az egyetlen közösségi portál, ahol fent van szinte mindenki, stb! Szóval használd csak nyugodtan :D
2014. okt. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
amíg nem azon gondolkozol és munkálkodsz 0-24-ben hogy legyen 1000000 követőd, addig nincs baj. : ) nyomasd csak a tumblit, ha élvezed, jó dolog, bár én így 5 év után kezdem unni. :D
2014. okt. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!