Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tumblr alapján vélemény erről...

Tumblr alapján vélemény erről a srácról?

Figyelt kérdés

Igen, én vagyok.

[link]

Jöhet minden, kíváncsi vagyok, egy idegen számára mennyire jön le pontosan, milyen vagyok.



2013. nov. 21. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemhajhász, de egyébként fantáziátlan és a tömeget majmoló. Már eleve a tumblr is erről mutat tanúbizonyságot, de a képek csak rásegítenek. Semmi értelme az egésznek.
2013. nov. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte véleményt :) Habár a figyelemhajhász és a tömeget majmoló pont nagyon nem igazak rám (a Tumblr-ről is csak most augusztusban tudtam meg, hogy egyáltalán létezik). A fantáziátlant nem teljesen értettem, lehet. Azt rakom ki, amin megakad a szemem, tetszik vagy igaz rám valamilyen formában.
2013. nov. 21. 10:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszenek a képeid! :) Nekem romantikus, misztikus,kalandvágyó, érdekes embernek tűnsz. Aki szereti a természetet, a nyugalmat, és szeret gondolkodni a világ dolgain (: 16/L
2013. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm :) A felsoroltak közül talán a misztikus nem igaz. De kalandvágyó az vagyok, meg valóban szeretem a természetet, a nyugalmat (ki nem?). Meg a romantikát is.
2013. nov. 21. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan ember vagy, akinek fontos az őszinteség és belül egy romantikus alkat vagy. Az látszik, hogy szereted a tájakat, ebből arra következtetek, hogy utazni, új helyeket megismerni is szeretsz. Talán érdekelnek az olyan dolgok is, amiknek komoly mondanivalója van. Nem tudom, hogy van-e barátnőd, de úgy gondolom, hogy vágysz a szeretetre. A zene is szerepet játszik valamilyen módon az életedben, talán zenélsz is.

A hátteret és a képeket együtt figyelembe véve szerintem egy letisztult személyiség vagy. Ez alatt azt értem, hogy nem olyan vagy, mint a mai fiatalok többsége, hogy csak az számít, hogy ő legyen a legmenőbb, neki legyenek a legjobb cuccai. Szerintem te sokkal többnek látod az életet ezeknél. Érdekes ember lehetsz :)


Tetszenek nagyon a képeid egyébként :)

2013. nov. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hehe :) közel jársz nagyon. Nincsen barátnőm sajnos. Kevés az önbizalmam, és nem vagyok túl kezdeményező. Egy nagyobb társaságban, ahol a legtöbben ismeretlenek inkább leülök a szoba szélén valami félreeső helyre. . A zene bizony nagy szerepet játszik, játszott mindig is. Zenei általánosba jártam, de már előtte is szerettem a komolyzenét. Zongoráztam is (amit sajnos abbahagytam). És valóban, engem a tárgyi dolgok nem érdekelnek annyira (tehát nem akarom a legjobbat mindenből, csak a legpraktikusabbat a számomra).
2013. nov. 22. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!