Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gondolod, hogy az életben...

139 kérdése:

Nem gondolod, hogy az életben minden olyan "ha nincs ló jó a szamár is" elven működik?

Figyelt kérdés
15L
2014. szept. 27. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mivel ez nem igaz.Talán párszor így alakul néhány dolog, de a 'minden' azért túlzás.
2014. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Ugyan jó lenne a Buckingham palotában lakni, de azért ez a kis kertesház is megteszi.
2014. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert van, aki foggal-körömmel ragaszkodik, hogy neki "lova" legyen, míg a másik tényleg elfogadja, hogy "csak szamara" van, de van olyan is, akinek egyik sincs, mert megveszi a boltban.

Nagyon képletesen írtam, de a lényege, hogy mindig van alternatíva: nincs olyan, hogy minden csak fekete vagy csak fehér.

2014. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én viszont úgy értelmezem, hogy bármid van vagy bármi történjék veled, az emberi természetből adódik, hogy mindig megállapítod, hogy lehetne ennél is jobb.
2014. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mire érted.


pl ferrári vs suzuki, utóbbi a szamár


de pl kapcsolat terén inkább vagyok egyedül minthogy legyek egy szamárral aki nem szeret.

2014. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Elég megosztóak.

Először az emberi kapcsolatokkal kapcsolatban jutott ez eszembe, az érdekel leginkább, viszont továbbgondolva szinte mindig mindenre igaz. Én például nem vágyom a Buckingham palotába és szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Biztos az is közrejátszik, hogy 15 éves vagyok és még nem igazán volt részem olyan "ez az!" érzésben kb semmivel kapcsolatban.

2014. szept. 28. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!