Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi hajtja a banda, cartel,...

Xyu kérdése:

Mi hajtja a banda, cartel, maffia vezetoit?

Figyelt kérdés
Peldaul a mexikoi drog kartellek vezetoi miert harcolnak miert nem ismernek hatarokat semmi sem allitja meg oket? Gyerekeket,noket nem kimelve olik az embereket a drog miatt! De miert? Tudnak rola hogy artatla emberek halnak meg megse erdeklik oket es ilyenek hogy levagja a fejet es az oszlopra huzzak borzaszto hogy fajult ide a vilag? Nincs mar semmi egyutterzes bennuk?
2014. szept. 29. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert pusztán fegyverekkel nem bírnák felvenni a harcot az igazságszolgáltatás ellen.

Másik, hogy nem szoktak random nőket meg gyerekeket ölni, így csak az ellenségükön állnak bosszút a családjukon át.

A férfinál mindig van egy stukker, meg mindenki bandába jár, ezért sokkal könnyebb préda nekik egy nő vagy gyerek.

2014. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pénz,pénz,pénz!
2014. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
befolyás megtartása,pénz,egy idő után élvezet
2014. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapzsiság, nagyra vágyás, vagy egy magasabb rangú szervezetek mint pl a CIA. Gyerekeket és nőket 2 dologért ölnek 1 információ, 2 bosszú. Mehikot már annyira áthatja ez a probléma hogy már ők sem maradnak ki belőle. Ott a 14 15 övesek is vastagon benne vannak nem beszélve a nőkről. Ez egy nagyon összetett probléma régebben sokat olvastam a kartell háborúkról. Olyanok mint a külön államok a saját területükön próbálnak rendet tartani nem bántják a turistákat tudják hogy jó pénzt hoznak. De ha riválisok betévednek azoknak annyi.
2014. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt tanulták meg gyerekként, hogy ez norma


én olvastam olyanról, aki előtt kiciként állatokat beleztek, anyja qrva volt, kitagadta otthonról, az utcán fajtalankodó felnőttek kezébe került, később gyilkos lett belőle, a sittem is kinyírt valakit mert az is molestálta, ezért asszem még tovább is bent maradt, 30 évesen ott tartott hogy még nője sem volt, még egy üveg sört sem ivott meg, at se tudja mi az élet.


gondolom nem ilyen erős, de hasonló hátterűek a fennt nevezettek.

2014. okt. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!