Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mások is úgy látják, hogy...

Mások is úgy látják, hogy egyre igénytelenebbek a tv műsorok?

Figyelt kérdés
Hogy lehet igény ilyen műsorokra, mint édes élet, éjjel-nappal Budapest, hogy ideologizálhatnak olyan embereket, mint a Berki Krisztián és társai? Tényleg ennyire elbutul a világ? Van értelmes ember, akit ezek a műsorok szórakoztatnak, és nem tarja tömény baromságnak, népbutításnak? Legalább ha már vannak ezek a szánalmas műsorok, miért nem éjjel 2 és reggel 6 között adják őket?
2014. szept. 30. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy itt megoldjuk ezeket a társadalmi problémákat. Nekem nincs tévém, nem nézem, mást nem tudok tenni.
2014. szept. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 viktorvarga ***** válasza:
primitÍv cigány országban élünk,nem a normális embereknek készitenek műsorokat.ahogy a minimaxot sem felnőtteknek szánják...nah érted
2014. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy igen egyszerű dolog. A profit a lényeg, a csatornákon (legalábbis a legtöbb alapcsomagos csatornán) egyszerre mennek ezek a saját gyártású haddneminősítsem-műsorok, a többin meg ismétlések. Ezért aztán a néző, ha tévézni akar, ezek közül válogathat. (Szerencsére sokaknak ott az Animal planet.) Aztán, ha elkezdte nézni ezeket a vackokat, lám, ott a folytatás és így tovább. Én személy szerint sokszor szégyenlem magam a szereplők (és készítők) helyett, ha véletlenül belebotlok az általad említett műsorok valamelyikébe. A színvonaltalanság sajnos egyre általánosabb. De azt már régen kitalálták, hogy "Kenyeret és cirkuszt!", hát ma ez lenne a "cirkusz"...
2014. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezért nincs már 2 éve tv készülékem
2014. szept. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Régebben is voltak buta műsorok.

Most van egy csomó csatorna amit meg kell tölteni műsorral. Ha bénával, akkor azzal; látod így is van nézettségük.

2014. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú, hogy ennyire beletörődő stílusúak a hozzászólások. Ezek szerint tényleg csak azt kapjuk, amit megérdemlünk?

Igazából engem a legjobban az borít ki, hogy pl a korábban komoly színvonalat képviselő National Geographic is tisztára el van bulvárosodva, a többi tematikus csatornáról már nem is szólva. Tényleg katasztrofális.

2014. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igazatok van tulajdonképpen, de, hogy járathatják le magukat olyan csatornák, mint a tv2, rtl club ilyen minősíthetetlen, ocsmány műsorokkal?! (persze, pénz...)

És igen, sajnos a múltban normális színvonalat képviselő csatornák is nézhetetlenek sokszor már. Meg persze ismétlés, ismétlés.....mindenhol. A mese csatornák is borzalom, nem lehet engedni a gyerekeket leülni mesét nézni fél órára, mert ha az éppen aktuálisat elfogadhatónak találom, mire berakok egy mosást, már valami elmebeteg agy szülte baromság megy. Mondjuk, én nem is szeretem ha tv-znek a gyerekek, de ha már ovi/suli után fáradtak, nehéz lefoglalni őket értelmesebb dologgal vacsoráig, fürdésig. Meg ez a sok undorító szöveg, és ezért fizetünk. Nem vagyok nagy tv néző én sem amúgy, de néha szabadidőmben, vagy esténként néznék valamit, ha lenne olyan, amitől nem forog a gyomrom. Egyébként szerintem kétségbe ejtő, ha tényleg erre van igény. De van, vagy nincs, tolják erőszakkal is a jó nép képébe. Mármint annak, aki hagyja.

2014. okt. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!