Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne visszahozni a...

Prométeum kérdése:

Hogyan lehetne visszahozni a 80-as éveket? Művészeti, zenei, kulturális, és média szempontjából?

Figyelt kérdés
80-as évek volt a csúcs, mármint ezekben minden féle képen, a zenék, a művészet, a tv műsorok, mind-mind szuper volt ezeket egy moderneb, megújult köntösbe talán kissé avatngarde-aban, esetleg highteceseben vissza lehetne valami hasonló stílust hozni.

2014. aug. 19. 16:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Habár igaz hogy szocializmus volt, és ugyebár igaz hogy nem voltak kereskedelmi csatornák de ez van.
2014. aug. 19. 16:26
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A művészet szempontjából? Egészen pontosan mire gondolsz ez alatt? Szerintem ugyanis a művészet csúcsa nem éppen ez az időszak volt. Különben, addig sehogyan, amíg másra van igény.
2014. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Leporolod a VHS-lejátszódat és felvásárolsz nagy privát kazettagyűjteményeket, majd légmentesen lezárod a lakásodat, nehogy kijöjjön a 80-as évek.
2014. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es elsősorban a zenékre,filmekre, esetleg talán a versekre, a színház-ra is gondoltam.
2014. aug. 19. 16:54
 5/16 A kérdező kommentje:
Meg persze a divatra is gondoltam!
2014. aug. 19. 17:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell visszahozni a 80-as éveket, mert amire te vágysz az majd idővel visszajön.

Divat: Már évek óta nem tudnak újítani, csak a régmúlt divatot hozzák elő újra és újra. Nemsokára újra a 60-70-80-as évek divatjai tombolnak majd..Csak nézd meg a mai divatot. Sok a régi időkben volt divatos.

Film: Filmekben is ha megnézed, egyre többen a régi filmeket dolgozzák fel.

Még a világok harca is feldolgozott film. Szóval eljön az idő amikor a 80-as években készült nagy filmeket feldolgozzák majd.

zene: Zene hasonlóképpen mint a filmek sok feldolgozott. Nagyon sok mai zenét hallgatva, csak lesek, hogy már megint egy régi slágert dolgoztak fel. Szóval előbb-utóbb a 80-as évek zenéit is feldolgozzák majd.

színház: A színház az olyan mint a 80-as években. Talán a kellékek, díszletek mások, de a darab ugyanazok. 80-as években a Makrancos hölgy színházi előadása ugyanaz mint manapság.

Végül is ma minden régi dolgok feldolgozása, újítása zajlik.

2014. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Nem véletlen akkor voltál 18-26 éves ?

Mert szerintem,meg van aki szerint a 60-as évek voltak az igaziak,mert akkor volt az illető a 20-as éveiben.


Egyébként meg szerintem most is vannak jók,de azért azt se feledjük el,hogy amíg nem volt tv addig nem lehetett tv műsort csinálni,szóval nyilván mikor az eleje van,akkor sok dolog elindul ,mindenféle ötlet,de később sokkal nehezebb új dolgot létrehozni. Ez törvényszerű.

2014. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Még annyit,hogy az ember agya arra van ráállva,hogy összehasonlítson dolgokat. Ha most bárki próbálna bármilyen zenét,műsort csinálni,akkor elkezdenéd összehasonlítani. Viszont,amikor azokat nézted,hallottad,akkor sokkal kevesebb mintád volt,amivel össze tudtad volna hasonlítani,így tehát újként hatottak.
2014. aug. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Akkor még nem is éltem alulról szagoltam az ibolyát, én 90-ben születtem de olyan vagyok mint ha 47-es lennék kb. Sokat hallottam a sláger rádiót néztem a Vh1-tvt ennyi épp ezért képbe vagyok valamelyest.
2014. aug. 19. 22:28
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

" alulról szagoltam az ibolyát"


Miért írsz ilyen szólásokat ha nem tudod mikor írják?

Az alulról szagolni az ibolyát akkor mondják ha valaki halott.

PL:

- Mi van Zámbó Jimmyvel?

- Ő már alulról szagolja az ibolyát.

A te esetedben azt kellett volna írnod, hogy

" Én a 80-as években még zacskóban voltam"

2014. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!