Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezért közösítenek ki?

Ezért közösítenek ki?

Figyelt kérdés
30 elmúltam, és azt tapasztalom, hogy már nem hívnak el sehova. Vissza hallottam, hogy azért, mert nincs párom. Pedig tudják hogy miért. Nem értem ezt. Majd ha lesz párom, akkor meg elhívnak? Vagy ezt hogy képzelik? És mi a bajuk az olyan nőkkel, akiknek éppen nincsen senkijük. Nem önként lettem szingli, nemrég lett vége egy kapcsolatomnak. Rendszeresen ismerkedek, randizok, de még nem találtam olyan férfit aki mellett el tudnám képzelni az életem. És erre a barátok, ismerősök kirekesztenek teljesen.
2014. okt. 1. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy emiatt.

Én 29 éves vagyok, nekem sincs párom. Mégsem tapasztaltam ilyesmit.

Hacsak nem az van, hogy minden barátnőd össze van nőve a párjával, és kizárólag így lennének hajlandóak találkozni bárkivel is, párosával. Ebben az esetben nem kell velük foglalkozni...

2014. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!