Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pennyben muszáj bevásárlókoc...

A pennyben muszáj bevásárlókocsit használni? Gondolok arra, hogy nekem csak egy dolog kéne és ezért egy bevásárlókocsit ezért nem használok.

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

bevásárló kosár, ilyen kis kézi, nincs?

Nálunk mind3 Pennyben van....meg vannak ilyen korcs kocsik is, amit hordhatsz a kezeden, de tolhatod-húzhatod is, meg van a klasszikus rendes kocsi.

2014. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem ha kevés dolog kell nem is viszek kocsit, csak bemegyek azt elfér a kezemben.
2014. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan muszáj, nálunk ránk is szólnak.
2014. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen esetben sehol nem használok kocsit/kosarat. Még soha nem volt belőle probléma.
2014. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
#3 ha rám szólna valaki ezért hozzávágnám ami nálam van és elhúznék, aztán írnék egy dörgedelmes levelet a fogyasztóvédelemnek. Ilyen a világon nincs, hogy kötelező legyen a bevásárlókocsi...
2014. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Nálunk ki van írva, hogy kötelező a használata.
2014. aug. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nagy Sparban pl. nálunk (Lipótváros) nem kötelező, rákérdeztem már (a bizti őr gyakorlatilag nem rakja oda őket a bejárathoz, be se tudsz vinni semmit, ott a kocsira szerelhető a kosár, úgy lesz belőle kocsi.:))


Ha ki van írva, akkor "kötelező", én mindig szoktam vinni, bármilyen boltban vagyok (kivéve persze ékszeres vagy ruhabolt), de drogériákban is mindig veszek fel egy kis izét a kezembe.

2014. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon is kötelező, és ezzel a becsületes vásárlót védik.


Mivel csak az nem számít lopásnak, ami a kosárba, bevásárlókocsiban van.


Pl ha valami épp nem fér a kezedbe, és becsúszik a zsebedbe, magyarázkodhatsz, hogy kifizetted volna, csak már nem fért a kezedbe.


Vagy veszel 2 csokit, meg egy kiflit.

És pl a pénztárnál azt találod mondani, hogy az egyik csoki már megvolt, mikor bejöttél a boltba.


Egy csomó ilyen probléma lehet.


Ezért van az kitalálva, hogy bármit amit meg akarsz venni, rakd a kosárba.

Ha valami nincs benne, az automatikusan lopási kísérletnek minősül.


És ha valaki ezért szól és meg meg is dobálja a vevő, mint ahogy hallottuk az egyik primitív válaszolótól, az már könnyű testi sértés is, amiért olyan pert b@.sznak a nyakadba, hogy elsírod magad.

Aztán mehet a fogyasztóvédelemhez kiröhögtetni magát. :)

2014. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem még nem szóltak, ráadásul hátizsákkal szoktam bemenni.

Pécs, Budai vámi Penny.

2014. aug. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!