Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Skype partnerei száma miért...

A Skype partnerei száma miért változik, ha nem használja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy nagyon kedves netes ismerősöm, akivel megosztjuk minden gondunkat, elég szoros barátság alakult ki. Régebben sokat skypoltunk is, de mostanában nem, mert azt mondta, hogy lelassítja a gépét, illetve lefagy tőle. S elég rossz lelki állapotban is van, s így nem akarja, hogy lássam, mert így kedve sincs. Persze ezt megértettem, hisz ettől függetlenül sokat beszélünk másik oldalon. Viszont, amikor megnéztem a skype-s adatlapját, akkor a partnerei száma még is több lett az elmúlt hetekben, ahhoz képest, hogy nekem meg azt írja, hogy mostanában nem is használja a fent említett okok miatt.

S most azt nem értem, hogy nekem hazudik(holott nem lenne rá oka), vagy a skype vacakolhat?

Kicsit csalódtam benne, de akárhogy próbálok erre rákérdezni, nem sikerül,s még ő sértődik meg szinte, hogy nem értem meg, hogy nem használja. Most hülyén jönne ki, ha rákérdeznék, hogy akkor hogy hogy egyre több ott az ismerősöd.

Ti milyen tanácsot tudnátok adni? Komolyan nem tudom eldönteni, hogy most ennyire jól hazudna?


2014. okt. 6. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűtlen, hogy rosszul írná ki a gép. A számítógép tud számolni.


Nem értem miért nem rejti el a partnerei számát.

2014. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy elég e az, hogy bejelolnek ahhoz, hogy novelje a partnerek szamat... Ha nem eleg, es csak a visszaigazolt partnereket szamolja, akkor mégmaz is lehet, hogy korabban bejelolt ismeroei csak nagyon megkesve jeloltek vissza... De persze joggal gondolhatjuk azt is, h hazudik
2014. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy miért hazudik valaki egy olyannak, akit kedvel.
2014. okt. 6. 11:02
 4/7 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék én nem számon akarom kérni, csak nem értem a viselkedését, vagy azt, hogy egy olyan embernek miért hazudik, akit nagyon kedvel.

Nálam a bizalom nagyon fontos, és az őszinteség minden emberi kapcsolatban.

2014. okt. 6. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Tehát készpénznek veszed, és tényként fogadod el, azt hogy hazudik, annak ellenére, hogy több lehetőséget is felsoroltam, hogy miért változhat a partnerek száma?
2014. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem veszem készpénznek, hogy hazudik, inkább csak félek, hogy félreismertem, mert már sok emberben csalódtam,s próbálok óvatos lenni. Ezért is tettem fel a kérdést, hogy mások hogy látják ezt, vagy mit tennének a helyembe.
2014. okt. 6. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Megtörténhet, hogy hazudik, de nem biztos,az is lehet, hogy régebben bejelölt valakiket, akik csak most jelölték őt vissza.
2014. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!