Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skype esetében hogy lehet...

Skype esetében hogy lehet megnézni, hogy a partnernek, akit felvettem, neki kik a partnerei? Mert csak azt tudom megnézni, hogy hány partnere van felvéve.

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 23:04
 1/1 karesz01 ***** válasza:

"Skype esetében hogy lehet megnézni, hogy a partnernek, akit felvettem, neki kik a partnerei?"

Sehogy nem kaphatsz ott információt arról kik vannak a partnerlistáján valakinek ,

csak annak számáról , hány partnere van .

(((Amennyiben (privátra) van állítva azt az infót se fogod látni)))


"Mert csak azt tudom megnézni, hogy hány partnere van felvéve."

Igen , mivel ha látnád kik a partnereim tételesen , az a magánszféra és/vagy személységi jogok megsértése lenne .


Az adatlapodon te is választhatsz (publikus),(csak partnerek),(privát) lehetőségek közül .

Minden tételhez az adatlapodon , amihez a (privát) beállítást választod azt senki nem láthatja .

Ezért találkozhatsz olyannal is , akinek az adatlapja megnézésekor nem láthatód a partnereinek számát se .


Amennyiben a profil tulajdonosa akarja , átküldheti a kiválaszot(ak)nak a partnerlistáját .

Ehhez a partnerek közül hányan járulnak hozzá azt meg kéne tudni , és azt betartani .

2014. máj. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!