Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van olyan, hogy...

Szerintetek van olyan, hogy egy ember jobban jár az öngyilkossággal?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 21:13
 1/9 Buford Tannen ***** válasza:
87%
Ha életfogytiglanra van itélve
2014. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
ha nyaktól lefele lebénul
2014. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

1# Ott még mindig megvan az esély a szabadságra.

2#-al értek egyet.

2014. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Stephen Hawking gyakorlatilag teljesen béna, mégis az egyik legnagyobb ember a világon, rengeteget tesz az emberiségért, kiváló könyveket ír, ünnepelt híresség. Szóval nem, nincs olyan helyzet, hogy jobban járnál az öngyilkossággal.
2014. okt. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Talán akinek olyan súlyos, gyógyíthatatlan betegsége van, ami állandó, elviselhetetlen fájdalmakkal jár és már nem bírja tovább, olyan esetben még megértem.
2014. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom azok az emberek akik az utcán rohadnak és szemetet esznek mennyivel jobb nekik így, vagy 20 év múlva, mikor lassan már az átlagembernek is egyre szörnyűbb az élete...
2014. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Azért ha egy 30-as éveiben járó fickó aki addigi életében csak a saját munkájával foglalkozott ami például legyen kovácsolás és egyszercsak lebénul teljesen na abból nem lesz Stephen Hawking az fix. Ebben az országban pedig megnézném mikor raknak alá mindenféle spéci ketyeréket, hogy legalább valami hang jöjjön ki a torkából és gondozókat akik szinte a nap 24 órájában mellette vannak.

Azért ehhez lenni kell valakinek.

2014. okt. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha lebénulnék vagy hajléktalan lennék én tuti elvágnám a saját torkom.(ha lebénulnék akkor valahogy máshogy,de megölném magam biztos)
2014. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármi olyan betegség vagy sérülést, ami borzalmas szenvedést + kórházban vegetálást okoz és teljesen kiszolgáltatottá tesz. Nekem legalább is, nyilván egyénenként változó, van, aki kiműtött arccal (se szem, se orr, se szájpadlás) vagy kivarrt belekkel is az életet választotta, én inkább meghalnék.
2014. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!