Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok rólam?

Mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés

Járok futni egy elég forgalmas helyre (futók szempontjából). Rajtuk tip-top tapadós meg minden hiper-szuper rucik, a csajok nagyon csinosak, én meg egy bátyámtól elcsent , kinyúlt, kapucnis pólóban szoktam futni, és így úgy nézek ki tisztára mint egy hajléktalan (XS-es a méretem, de a póló az kb. XXL -es férfi méretben). Mit gondolnátok rólam, ha meglátnátok így?

köszi

22/L



2014. okt. 9. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Azt, hogy végre egy csaj, aki futni, edzeni jött le és nem kisminkelten kelletni magát.
2014. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 viktorvarga ***** válasza:
64%
semmit
2014. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Azt hogy; "Istenem végre nem egy ribi aki csak azért jár futni hogy flitteres haspólóban mutogassa magát!"
2014. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Én is így futottam, amíg engedte a térdem, szóval azt gondolnám, hogy végre valaki, aki sportolni jött, nem divatbemutatóra.

Csak lestem mindig a Hervis szökevényeket, hogy mennyi pénzt kidobtak fölöslegesen az ablakon a neonszínű cuppanós cuccaikra, képesek kisminkelve kocogni, kiengedett hajjal.

A futáshoz ez nőnek két dolog kell, aminek jó minőségűnek kell lennie: egy futócipő és egy sportmelltartó. Ezekre egészségügyi szempontokból oda kell figyelni a többi ruha meg olyan holtmindegy, hogy milyen...

2014. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Semmit.

A sport, az sport.

A ruha, az ruha.

2014. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Igazából azért tettem fel a kérdést, mert eléggé "kiszorítva" érzem magam , ha pl. szembejön egy ilyen tip-top lánycsapat és csak bámulnak, h "atyaég, ezen mi van?" . A kiengedett haj nekem még eszembe sem jutna, de sokakat látok, bele sem merek gondolni, h utána hogyan fésülködnek meg.

2014. okt. 9. 20:31
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

5. vagyok.

Semmit nem jelent, akárhány fős tipp topp csapat jön szembe.


Most mondok egy hülye példát.


Egyik haveromnak segítettünk garázst építeni.

A 4 sarkát "vízbe" tettük, (vízmérték, hogy egyforma magas legyen) ezzel kezdtük, hogy tudjuk, mekkorára kel, felfalazni.

3 egyforma lett, az enyém alacsonyabb.

Természetesen rommá fikáztak, hogy még a centit se ismerem.


Utána mértünk.

Az enyém volt pontos, a többiek mindhárman tévedtek.


Szóval ha helyesnek látod az irányt, akkor érdemes telibe szarni mások véleményét.

Szerintem.

2014. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. okt. 9. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy hírtelen ott hagyta a hamburgerét és eljött a megváltás ideje.
2014. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

7-es ez de jó példa volt! :)


Egyébként hasonló érzéseim vannak nekem is, mint neked.

Budapesten lakom a kertvárosban. Van 2 kutyám, néha futni is járok. Mind 2 esetben szakadt, kinyúlt melegítőben közlekedem. Néha hót sárosan, kutyaszőrösen.

Legtöbbször a kutyafuttatóban érzem magam kellemetlenül. Mert míg én koszos vagyok és agyon van mosva a melegítőm. Addig a másik farmerben van, meg fehér, makulátlanul tiszta pulcsiban.


De megtanultam, hogy aki emiatt furcsán néz rám, vagy nem akar velem beszélgetni, vagy együtt játszatni a kutyáit az enyémekkel, azt nem kell sajnálni, mert azok az emberek olyanok is.

2014. okt. 10. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!