Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha valaki még 34 évesen...

Gáz, ha valaki még 34 évesen is otthon lakik?

Figyelt kérdés

Minimálbért keres

Az mondja nem fog albérletre kiszórni pénzt, lakáshitelt meg amúgy se kapna



2014. okt. 10. 15:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pesten egy lakás 50+rezsi,ez kb 75-80 ezer forint.Ha minimálbérből menne albérletbe,éhenhalna.Nincs sok választása...
2014. okt. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Szerintem senkinek semmi köze nincs a másik ember életéhez. Nincs olyan, hogy gáz, vagy nem gáz. Sorsok és élethelyzetek vannak és mindenkire csak a sajátja tartozik szerintem.
2014. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
valodi anyagi akadalynak tunik, nem erzem gaznak.
2014. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Régebben több generáció is együtt lakott, senki nem érezte gáznak, sőt, vannak előnyei is.
2014. okt. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz... Orbán Viktor megengedte..
2014. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
Nyugi,szite majdnem minenki otthon lakik! :D
2014. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem sem gáz...sőt, ahogy mások is mondták, lassan ez a normális, én sem látom még így 22évesen a jövőmet, hogy mikor lesz(ha lesz egyáltalán) saját lakásom...meg ez családalapítástól is függ...egyedül nyilván tökmind1, de ha már van társ, esetleg egy gyerek is jönne(jó tudom, minimál bérből ez is csak egy álom), akkor már tényleg gázos szülőkkel házban lakni. az más, ha a portán van 2 elkülönülő házrész.

én például egyébként ismerek egy embert, aki igazán jómódú, országos szintű bolthálózata van, ruhamárkát forgalmaz, na ő is például az édesanyjával lakik.

szerintem manapság az a legjózanabb döntés, ha csúnyaszóval élve a szülőkön "élősködünk", ameddig vannak, és ezalatt próbáljuk magunkat felkészíteni az életre, értem ezalatt, hogy félreraksz(hiszen így könnyebb), és mikor már a szülők sajnos nem lesznek, akkor esélyesebb, hogy abból a pénzből talpra tudsz állni. nekem legalábbis valami ilyesmi tervem van.

2014. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki "otthon" lakik, aki nem aluljáróban, vagy a padon az utcán. Hogy valaki nem vállalta be ennyi idős korára a bizonytalanságot csak mert nem volt még rá indíttatása, vagy nem engedte meg az anyagi helyzete, hát ezért nem ítélném el, szóval nem gáz.
2014. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

régen telhesen normális dolog volt, hogy egy háztartásban éltél feleségeddel, gyerekeiddel, anyáddal, apáddal, nagyapáddal, pedig pénz volt rá, hogy saját házad legyen... nagyapámnak pl úgy adták feleségül nagyanyámat a 10 es években, hogy nagyanyám szülei, kikötötték, csak akkor kezdhet udvarolni, ha épít egy új házat, lesz minimum 4 disznója, 2 lova, lovaskocsival... 6 hónap alatt kitermelte az egyszerû parasztgyerek... akkora házat épített a haverjai segítségével, hogy tudta vinni a saját szüleit, és nagyanyám szüleit is... hozzáteszem ma is ebben a házban èlünk... szüleimmel és feleségemmel...

csak a nyugati világ hülyesége ez a külön élés dolog... ha megnézed azokat a területeket a világon, ahol a legtovább élnek az emberek, azt fogod látni, hogy nagy családban élnek...

2014. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor gáz ha az mellett, hogy ott laksz, még a szüleid is főznek rád és te egy büdös kanyival nem szállsz be a háztartásba.
2014. okt. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!