Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Keresek valakit aki ott volt...

Keresek valakit aki ott volt a 2014-es Alfa fesztiválon .! Várpalotán esetleg van valaki?

Figyelt kérdés
Azt hiszem a srác Székesfehérvári.a Neve Bence a bece neve Szög.(Punk gyerek).. azért keresem mert ... amíg azt hiszem Auróra koncert volt fejbe rúgták pogó közben .. és elájult .. a tesóm segített neki de mi másnap elmentünk fogalmunk nincs hogy mi van vele .Tud róla valaki valamit? ha valaki tudja akár annyit hogy jól van kérem hogy írja le ..

2014. okt. 12. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy Bencéről tudok, akit fejbe rúgtak, de ő nem fehérvári, írd le, hogy hogy nézett ki, pl..milyen volt a hajszíne, és kiderül, hogy egyről beszélünk-e
2014. okt. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D ha jól emlékszem barna volt a haja és taraja volt .. am és volt egy tetkója .. mintha japán vagy kínai írásjel lett volna nem tudom ... nem nagyon emlékszek kicsit sokat ittam de már m1 nem lényeg :D még ott fogadtam valakivel de rájöttem hogy nem is emlékszek rá hogy kivel úgyhogy lényegtelen megtalálnom a srácot :D
2014. okt. 14. 16:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem egyre gondoltunk :D

Akire én gondoltam bence, kék haj, palotai.

2014. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dándi
2017. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!