Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem szégyen Magyarországnak,...

Nem szégyen Magyarországnak, hogy egy világhíres fesztiválon sárdagonya van? Balaton Soound 2014.

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem lehet lebetonozni az egész szabad strndot, de most néztem Facebookon képeket, hogy a sártengerben tapicskolnak az emberek.

A világ minden részéről jönnek ide fesztiválozók!


Nem gáz kicsit, hogy eljössz Angliából, Hollandiából, Németországból egy 4 napos fesztiválra, és bokáig érő sárban kell mászkálnod?

Európai Uniós ország vagyunk!



2014. júl. 14. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, más országokban is ez van az ilyen fesztiválokon, ha ilyen az időjárás.

Még jó, hogy nem betonoznak le mindent egy rendezvény kedvéért :)

2014. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én kicsit égőnek tartanám hogy senki nem gondoskodik róla mert szerintem bitumen vagy zúzott kő ráfordításával igényesebbé lehetne tenni a helyet ez " Magyarország"
2014. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

De ez nagy szégyen!

Nem is értem, hogy miért nem szabtak gátat a folyamatos esőzésnek. Érthetetlen.


Amúgy minimum az elvárható lett volna, hogy a Balatont és annak partját fedetté tegyék, nyilván oly módon hogy bármikor nyitható legyen, ha valakinek napozni támadna kedve.

2014. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szégyen! A múltkor Milánóban volt hatalmas probléma a rengeteg eső. Nem fesztiválon, hanem a hétköznapi életben.
2014. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Mit gondolsz, az Oktober Fest-en nem szokott eső esni? Ott is van ám sár, nem csak Magyarországon...
2014. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha pár napig folyamatosan esik az eső, akkor a világ összes zúzott köve nem lenne elég...azt csak rendes, alappal ellátott szilárd felület bírja ki, megfelelő vízelvezető rendszerrel.

A fesztiválozók tisztában vannak azzal a világ minden táján, hogy ha rossz az idő, akkor ők is szívnak. Mindenhol, nem csak a Soundon, sőt nem csak Magyarországon.

Ennyi szüntessünk meg minden nem-burkolt kempinget is, ugye?

2014. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*Ennyi erővel
2014. júl. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!