Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemi kollégiumban két...

Egyetemi kollégiumban két blokkos szobában hat főre jut egy WC, hogyan oldottátok meg, WC papír kérdést? (és hogyan mondjam el ezt nekik nekik? Lásd további 3 sort)

Figyelt kérdés
Egyik szobatárs felvetette, mindenki adjon bele a közösbe, de én nem szeretnék, mert én mindig külön vásárolok magamnak és azt használom, csak ezt ők nem tudják.
2014. okt. 13. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, hogy mindenki használja sajátját. Az ilyen közösbe adjunk bele, sose jó. Valaki hamarabb elhasználja, valaki nem ad bele, stb...
2014. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az első válaszoló vagyok, de osztom, amit ő írt. Vegyen szépen mindenki maának, nem egy akkora összeg és az ilyenből tényleg mindig az van, hogy valaki elsumákolja a részét.
2014. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nah meg az is a másik, hogy nálunk a koliban mindenki más wc papírt szeretet :D én pl. beérem az egyrétegű olcsóval, de szobatárs meg mindig 3 rétegűt vette
2014. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én albérletben laktam eddig és mindenhol közösen vettük a WC papírt. Megbeszéltük az elején, hogy mindig a lehető legolcsóbbat, legnagyobb kiszerelésűt, és háromrétegűt kell venni és akkor nincs gond.


Az, hogy ki használ többet, szerintem kicsinyes és nevetséges dolog. Engem egyedül az zavart csak, hogy volt olyan lakótársam, akinek kocsija volt, mégis nekem kellett sokszor gyalog cipelnem, mert basztak bevásárolni.

2014. okt. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!