Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondanátok olyan ma már...

Mondanátok olyan ma már sikeres, híres, gazdag embereket, akik anno nagyon rosszul tanultak az iskolában, sőt, még meg is buktatták akár őket?

Figyelt kérdés

Évekig hallgattam, azt, hogy Einstein megbukott matekból, de ma már unalomig ismétlik, hogy nem.

Azon gondolkodtam, viszont, hogy van akit anno tényleg megbuktattak, és ennek ellenére sikeresebb, és gazdagabb lett, mint a kitűnő osztálytársai.

Akármilyen ember lehet, író, tudós, színész, filmrendező.



2014. febr. 22. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Louis Tomlinson.(one direction):D Bocsi, most csak ő jutott eszembe, de már olvastam többről is.
2014. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Győzike, Pákó, Kiszel Tünde...meg úgy az összes Való Világos hülye gyerek...csak hogy hazai példákkal éljek, mind többet kapott mint amennyit a dolgozó ember.
2014. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezek az emberek joggal buktak meg. Két agysejttel nem lehet tőlük más várni. Én viszont olyan emberekre gondoltam akik bár az intézményes iskolában rossz tanulók voltak, de a nagybetűs élet iskolájában keményen dolgoztak, és sikeresek, megbecsült eberekké váltak.

Ez a való világosokra, meg a többi felsoroltra nem igaz.

Most a szívemre teszem a kezem és beismerem nem szeretem a vándájreksönt, de van aki szereti, és nagyot kaszálnak minden egyes telt házas koncert után.

Jöhetnek még :)

2014. febr. 22. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Steve Jobs. Félbehagyta az egyetemet, mégis mire vitte, lehet utána csinálni... =)
2014. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok híres, de a gimiben csupán erős jeles tanuló voltam, most pedig az egyetemen is buktam évet, de az összes volt osztálytársam közül csak nekem van munkám és méghozzá egy nagyon jól fizető. A többiek nem is értik, hogy hogy lehet ez. :) Úgy, hogy tudásom az van, csak egyszerűen lusta voltam a suliban mindig, csak azt tanultam, ami érdekelt. :)
2014. febr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!