Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az, amit az...

Mennyire igaz az, amit az emberek mérgükben mondanak?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Például az, hogy egy utolsó ***** vagy? Vagy hogy dögölj meg? Vagy hogy a rák egye ki a szívedet? Esetleg az, hogy a náthás ***** isten verje a ****** ****** a repedtsarkú román ***** ***** szélfútta *********?


Szerintem senki nem gondolja szó szerint.

2014. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lol.az első kicsit beleélte magát xd
2014. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a kínai mondás is tartja : " Engedd szabadjára szádat egy dühös pillanatodban és egy életen át bánni fogod. "
2014. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
63%
Én mikor mérgemben mondok valamit, akkor csupa olyan dolgot mondok amit úgy is látok. Mikor lenyugszom, csak azért mondom, hogy ne haragudj, csak mérgemben mondtam , hogy a másikat megnyugtassam ne érezze magát ettől rosszul és hogy ne haragudjon. pl ha a barátnőm minden pasi ágyába bebújik, és azt mondja,- hogy miért baj ez, ha ő ettől érzi jól magát,- teljesen igazat adok neki, de ha összevitázunk valamin kicsúszhat a másik véleményem is- Ekkora ri.@nc mint te nincs a világon!!!
2014. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy a részeg és a mérges ember őszinte csak. Szerintem ez igaz is, rám teljesen igaz, de másoknál is tapasztaltam ezt. Én általában megtartom magamnak a véleményem, de ha részeg vagy mérges vagyok, akkor egyben kibukik belőlem minden. Szerencsére szökőévente egyszer tudnak így felidegesíteni és részeg sem vagyok sűrűbben :D
2014. okt. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Általában van igazság abban, amit mondanak, de sokszor túlzás is van benne, mert ilyenkor erősen érzelemből beszélnek az emberek.
2014. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!