Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meghalhatunk benne vagy csak...

Meghalhatunk benne vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
Szokott lenni olyan álmom, hogy a feketeségbe zuhanok de tudom, hogy álmodok és akár mit teszek, nem tudok felébredni. Egy barátom azt mondta, hogy ha lezuhanok álmomban halok meg. Igaz vagy csak be akar ijeszteni!!??

2014. okt. 19. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Teljes mértékben igaz, összeomlik a vérkeringésed és sokkot kapsz. Ha időben jön a mentő, akkor talán nem esel kómába.
2014. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamu. Álmokkal foglalkozó filmek kedvelt eleme, a ha meghalsz az álomban, a valóságban is.
2014. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudnátok mondani dolgokat, hogy hogyan ébredjek fel???? :ooo amúgy ez minden olyan álomra igaz, ahol tudjuk, hogy csak alszunk és nem a valóság!!??? :o nagyon félek aludni!!! :((( segítsetek kérleek!!!!
2014. okt. 19. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Én is álmomban haltam meg, jelenleg a szellemem ír.


Viccet félretéve, ha álmodban meghalsz a valóságban simán felébredsz. Ritkán vannak hülye álmaim, de a héten vízbe fulladtam...

2014. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egyetlen, ami eszembe jutott, és talán beválhat, az az, hogy közvetlenül alvás előtt igyál sok vizet. A természet hívó szava majd felébreszt, ha szerencséd van, akkor az álom közben. Mindenesetre ki lehet próbálni.

Vagy pedig ne felébredni akarj az álomból, hanem például próbáld meg uralni. Szabd meg a képzeleteddel a határokat.

Szüntesd meg ezeket az álmokat. Miért vannak? Rosszul érzed magad?:/ Tedd rendben a dolgokat a lelkedben.:) Lehet, nevetségesen hangzik, de tegyél a jó közérzetedért: tegyél jót emberekkel, legyél kedves, ha hívő vagy, imádkozz, na meg egyél változatosan finomakat. Találd meg az egyensúlyt.:D


Próbáld ki, nagyon remélem, hogy tudtam segíteni.:) ^^

2014. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az álom az álom. Egy agyszülemény. Olyan, mint ha gondolnál valamire, csak mivel ilyenkor az agy nincs tudatos állapotban, ezért valóságosabbnak éljük meg.

Szóval amit haverod állított, kb olyan, mint ha azt mondanám: ha arra gondolok, hogy elüt egy autó, akkor a valóságban is meghalok.

Az álom egy képzeletbeli dolog, mind fizikailag, mind orvosilag kizárt, hogy a valóságra nagyobb hatása legyen, mint egy film nézésének. Tök mindegy, hogy tudod-e, hogy álmodsz, az csak egy álom, nem a valóság. Egyébként meg úgyis felébredsz. Nekem talán életemben kétszer volt olyan, hogy nem ébredtem fel a földet érés pillanatában, mindkét alkalommal más helyszínen ugyanazt álmodtam tovább. De általában olyankor az ijedtség miatt felriad az ember.

2014. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én rengetegszer álmodtam már olyat, hogy magas helyről zuhanok le. Olyankor valóban éreztem valami olyasmit, mintha zuhannék, vagy csak húzna le valami, de eddig még nem haltam meg, szóval..:D
2014. okt. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te komolyan elgondolkodtál ezen? :O


Az álom az agyadban lévő agysejtek közötti kapcsolatok fura átrendeződésének műve. Hogyan halhatnál ebbe bele? A szervezet nem hülye, hogy leállítsa saját magát...

2014. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!