Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit érdemes tenni, ha sejtem...

Mit érdemes tenni, ha sejtem az egyik ismerősömről fb-on, hogy álprofil? De nem is ez aggaszt.

Figyelt kérdés

Régóta beszélgetek a sráccal. Nem beszél magyarul. Túl érdeklődő,magáról nem szívesen beszél. Egy ideje felszívódott, most viszont megint írt. Új fb-ról jelölt be. A kíváncsiság miatt tartom vele a kapcsolatot.. hogy megtudjam mi értelme van számára a beszélgetéseinknek. Mert állandóan csak nyomatja a kedves érdeklődő dumákat. Az egészből az jön át, hogy azt akarja, mondjak el neki mindenféle dolgokat. Magamról. Állandóan hárítok. Direkt értetlenkedem, de csak nem unt meg.. most leírtam neki, hogy azt gondolom, hogy talán nem az, akinek mondja magát.

Nagyon gáz. Azt sem tudom mi igaz a szavaiból. Ezért nem engedtem közel.. semmilyen értelemben. Nagyon kíváncsi vagyok hogy hazudott-e vagy sem. Ezért nem töröltem még. És kíváncsiságból jelöltem vissza, mert idegen volt. Nincsenek totál idegen ismerőseim rajta kívül.

Mit érdemes tenni?



2014. aug. 4. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, vagyis vagy folytatod tovabb a dumalast a semmire, vagy abbahagyod. Lehet neki hatso gondolatai is. Kesobb mikor eleri a bizalmad, lehet majd probalkozik, hogy adj neki penzt, vagy meg a szemelyes reszletedeidet is fel akarja hasznalni. Azokat akarja kiszedni beloled, Mindkettore tobb ezer pelda van publikusan.
2014. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel az ismerősöd,így a profilodon már sok mindent láthat,amit lehet,hogy nem kéne.Ott van a profilképed,a többi képeid,a lakhelyed(valószínű,hogy nem kamuzol,mert az emberek többsége megadja),a kapcsolati állapotod,és egyebek.Jaa,és a többi barátod!Úgyhogy rosszabb esetben nem csak magadat veszélyezteted ezzel a hülyeséggel.

Mire vagy kíváncsi?Töröld a fenébe...főleg,ha "nem tud" magyarul.Ki tudja,hogy ki ez?

Na,de!Lényeg,hogy kamuprofilról te is bármikor beszélgethetsz vele...ott meg bármit mondhatsz magadról,ha jól esik!Az ilyen veszélyes emberekkel viszont vigyázni kell.Ki tudja,mit akarnak.

2014. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Átgondoltam. Megijedtem. Töröltem. Tiltottam. Nem vagyok normális hogy visszaigazoltam.
2014. aug. 4. 14:02
 4/6 Különlegescsajszi ***** válasza:
Arra esetleg még nem gondoltál,hogy az a titokzatos valaki a volt pasid,akit még anno szerelmesen hagytál el ??:)
2014. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barbixo ***** válasza:
100%
Jól tetted, hogy letiltottad! Ha meg a volt pasid lenne, akkor is jól tetted. A Facebook fiók szerintem kamu volt. Nem is kellett volna foglalkoznod ilyen emberekkel. Egy percig sem.
2014. aug. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt még senkim.
2014. aug. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!