Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tegye fel a kezét az aki ma...

Tegye fel a kezét az aki ma olyan "megmagyarázhatatlanul furcsán" érezte magát hangulatilag! Ez csak egy gyors közvélemény kutatás. Valaki tapasztalt ma ilyesmit?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
te gondolatolvasó vagy? :D
2014. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah, ma elég zavart vagyok. Mintha pár pillanatokra elfelejteném hol vagyok, és mit akarok.
2014. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"időjárás" -_- mondanám...
2014. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

.....mondanám........amennyiben ez a mai nem különbözne az átlagos időjárás okozta fura hangulattól.

Épp emiatt kérdeztem rá, hogy mik a tapasztalatok.

2014. okt. 20. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is az időjárásra fogtam ma, de nem tudom.


Én lehangolt voltam, pedig nem szoktam az lenni.


Még megfordult a fejemben nekem is, hogy ide írok ki kérdést erről. :D

2014. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb ismerősöm panaszkodott ilyesmire. Szerintem valami erős fronthatás jön.
2014. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A ferjem es ezaltal en is:-))A furcsa igazan az volt,h a telom le volt nemitva,lattam rajta 3 nem fogadott hivast es egy smst.Az elso szam kijelzetlen volt,a masodik 505-re vegzodott es a harmadik 405-re.Amikor megnyitottam a 405 eltunt mintha sosem lett volna mikozben tudom h lattam,ott volt,valaki hivott:-))


Ilyen meg sosem volt....:-))Furcsa:-)))

2014. okt. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi ilyesmit nem éreztem. Viszont durva hidegfront jön-nem csak a meteorológiai jelzésekből tudom, hanem ilyenkor mindig egész nap alszik a macskám:) Csak enni-inni, meg egy kicsit dörgölőzni kelt fel, és már mászott is vissza az ágyamba
2014. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!