Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen belso zavara van...

Milyen belso zavara van azoknak a lanyoknak akik rendszerese fejjel lefele toltenek fel kepet?

Figyelt kérdés
A kerdes adott. Az erdekelne, hogy milyen problemakkal kuzdenek azok a nok/lanyok, akik fejjel lefele illetve oldalra forditva toltik fel a kepeik tobbseget kulonbozo kozossegi oldalakra.

2014. okt. 20. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
informatikai tudásbeli problémával :)
2014. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Biztos vannak valamilyen lelki okai.
2014. okt. 20. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem három olyan férfi ismerősöm van, akik fejjel lefelé töltöttek fel képet. Nem tudják módosítani az adott beállításokat, mert nem értenek hozzá, vagy nem akarják.

PROBLEM SOLVED.

2014. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
áá tuti nem azért mert nem értenek hozzá :D nekem is vannak ilyen ismerőseim akik fejjel lefele tesznek fel egy-egy képet, és fogalmam sincs miért csinálják :D lehet azt hiszik úgy jobban néznek ki rajta vagy hogy így egyedi, nem tudom :D
2014. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hiszik, hogy ha fejjel lefelé töltik fel a képeket, akkor nem látszanak annyira a hibáik. Egyik osztálytársamnak szokása, hogy fejjel lefelé tölti fel a képeket, egyszer barátnőmmel kíváncsiságból elforgattuk. Ég és föld a kettő. Elforgatva ( a normális irányba ) egyáltalán nem jó a csajról az a kép. Szóval szerintem ezért :)
2014. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!